Forza Horizon 5 - dodatek Hot Wheels ma już ponad milion graczy

Pierwsza płatna ekspansja do Forza Horizon 5 zapowiada się na niemały sukces. W dwa tygodnie od premiery dodatek Hot Wheels kupiło już ponad milion graczy.

Playground Games przyzwyczaiło już miłośników wyścigów do regularnego wsparcia dla gier z serii Forza Horizon. Nie inaczej jest w przypadku piątej odsłony. Po ponad pół roku od premiery do najnowszej części trafiła pierwsza ekspansja, która ponownie przeniosła nas w świat resoraków i kolorowych, pomarańczowych tras.

Dodatek zbiera bardzo pozytywne oceny wśród krytyków, może pochwalić się aktualnie wynikiem 85 punktów na Metacriticu. Opinię ekspertów zdaje się potwierdzać również społeczność gry. Dodatek zapewnia alternatywę do różnorodnego Meksyku. W naszej recenzji pisaliśmy o szalonych trasach i przyjemnym systemie progresu, które czynią z tego DLC świetną atrakcję dla fanów gier wyścigowych.

Reklama

Według ostatnich doniesień dodatek Hot Wheels przekroczył już ponad milion graczy. Jest to szczególnie imponujące osiągnięcie, biorąc pod uwagę fakt, że DLC, w przeciwieństwie do podstawowej wersji gry, nie jest dostępne w ramach Game Passa. Nie ma więc czasu, żeby przetestować zaoferowane przez Playground nowości i trzeba po prostu zdecydować się na zakup.

Fani Forza Horizon 5 nie mają na co narzekać. Gra podąża co prawda ścieżką wydeptaną lata temu przez poprzednie odsłony, ale robi to bardzo dobrze i świadomie. Co tydzień rozpoczyna się nowy sezon, zapewnia graczom kilkanaście aktywności do zrobienia i parę cennych samochodów do odblokowania. Hot Wheels to z kolei dopiero pierwsza ekspansja i sądząc po opiniach graczy oraz krytyków, kolejny dodatek powinien sprzedać się równie dobrze.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy