Reklama

​FIFA 23. Lewandowski znalazł się wśród elity. Polak w końcu doceniony

Poznaliśmy właśnie ranking najlepszych piłkarzy w nadchodzącej głośnej grze FIFA 23. Gracze z Polski mają sporo powodów do radości, bowiem na samym szczycie pod względem umiejętności znajdziemy tam... Roberta Lewandowskiego.

FIFA to najbardziej rozpoznawalna i kultowa piłkarska gra, jaka istnieje na rynku. Już 30 września, czyli za niespełna miesiąc, swój debiut zaliczy nowa edycja sygnowana numerkiem 23. Deweloperzy z Electronic Arts pokusili się o zaimplementowanie wielu zmian w rozgrywce. W nowej części FIF-y uświadczymy m.in. polepszonej fizyki i rewolucyjnej technologii HyperMotion 2.

Wzrok wszystkich graczy jak zawsze zwrócony jest w nieco innym kierunku. Entuzjaści futbolowych emocji zastanawiają się, jak przedstawione zostaną umiejętności poszczególnych gwiazd futbolu. W Polsce najczęściej debatuje się oczywiście o nowym nabytku FC Barcelony - Robercie Lewandowskim.

Reklama

Robert Lewandowski na szczycie w FIFA 23

Zdaje się, że polski utytułowany napastnik przez wiele lat traktowany był nieco po macoszemu przez producentów gry. W FIFA 23 wszystko się jednak zmieni, bowiem Lewandowski wraz ze swoją oceną umiejętności znajdzie się... na samym szczycie!

Wiemy już, że Polak otrzyma notę 91 i będzie to tym samym najlepsza ocena umiejętności wśród wszystkich piłkarzy. Zawodnikowi Barcelony dorówna tylko kilka innych gwiazd m.in. Karim Benzema, Lionel Messi, Kevin De Bruyne i Kylian Mbappe.

Nieco gorsze oceny (90) otrzymali z kolei: Cristiano Ronaldo, Mohamed Salah, Manuel Neuer czy Virgil van Dijk. Nie jest niczym odkrywczym, że Lewandowski jest najlepiej ocenianym piłkarzem FC Barcelony. Tuż za jego plecami znajdziemy Ter Stegena (88) i De Jonga (87).

Czyżby transfer polskiej supergwiazdy futbolu do Blaugrany był bezpośrednią przyczyną tego, że nasz snajper został tak doceniony przez Electronic Arts?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy