Reklama

FIFA 19 jak GTA 5 - trzy postacie w kampanii

​Electronic Arts ujawniło, że w trybie kampanii fabularnej FIFA 19 ponownie wcielimy się nie w jedną, lecz w trzy postacie. Tym razem będziemy jednak mogli swobodnie przełączać się pomiędzy bohaterami, w dowolnym momencie - prawie jak w GTA 5.

Niezależnie poprowadzimy kariery trzech dobrze znane osób: Aleksa Huntera, Danny’ego Williamsa i Kim Hunter. Ponieważ wszystkie trzy opowieści toczą się równolegle i wzajemnie przenikają, będziemy moli się w dowolnej chwili przełączać się pomiędzy trójką.

Tego pierwszego znamy już bardzo dobrze. Po podpisaniu kontraktu z wybranym przez nas klubem Premier League trafił na wypożyczenie do Championship, potem spędził pół sezonu w amerykańskiej Major League Soccer, po czym wrócił do Europy, gdzie występował w jednym z największych klubów Starego Kontynentu, ponownie wybranym przez gracza.

Reklama

W FIFA 19, w zwieńczeniu trylogii pod tytułem "Drodze do sławy: Mistrzowie", Alex w końcu realizuje swoje chłopięce marzenie i przechodzi do hiszpańskich gigantów - Realu Madryt. Oczywiście, to od nad będzie zależało, jak poradzi sobie w nowym klubie.

Sympatyczny Danny Williams to kolega Huntera. Niegdysiejsi rywale zaprzyjaźnili się, kiedy razem odbierali piłkarskie szlify w zapleczu Premier League. Po odejściu Aleksa do LA Danny wypełnił lukę po nim w jego byłym już angielskim klubie. W FIFA 18 mieliśmy już okazję pokierować Williiamsem, pomagając ugruntować pozycję w klubie.

Trzecia dostępna postać to "niespodziewana" siostra Aleksa, Kim. Rodzeństwo spotyka się po raz pierwszy, kiedy młody Anglik zgodnie z radą ojca przechodzi do LA Galaxy. Wkrótce potem Kim zalicza swój pierwszy występ w seniorskiej kadrze USA, oczywiście pod opieką gracza. W FIFA 19 dostaje powołanie na kobiece mistrzostwa świata.

Tak jak i w poprzednich dwóch odsłonach popularnej kampanii, EA zaprosiła do współpracy osobistości z prawdziwego świata. Na swojej drodze spotkamy kilka najsłynniejszych światowych gwiazd piłki, w tym Neymara, Alex Morgan, Paulo Dybalę czy Kevina De Bruyne. FIFA 19 debiutuje 28 września na PC, PS4 i Xbox One, z okrojonymi wersjami także na PS3, X360 i Nintendo Switch.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje