Fani Marvela będą zachwyceni tym teaserem!

Studio TeaserPlay, które publikuje na swoim kanale YouTube nieoficjalne zajawki różnych gier, które są odświeżone na silniku Unreal Engine 5, po raz kolejny zaskoczyło fanów gier. Tym razem pokazali krótkie nagranie z Marvel’s Volverine - produkcja ta ma się pojawić w nieznanym do tej pory terminie. Filmik robi jednak ogromne wrażenie.

Ludzie szaleją za Marvelem

Marvel w ostatnich latach święci wielkie triumfy pod względem popularności. Miliony ludzi na całym świecie są zafascynowane światem superbohaterów, wykreowanym przez Marvel Studios. Produkcje chociażby takie jak "AVENGERS" przyciągają do kin ogromną rzeszę widzów, generując gigantyczne zyski finansowe.

Postacie takie jak Thor, Spider-Man czy X-Man weszły na stałe do kanonu popkultury, stając się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów w historii. Nie ustępuje mu także Wolverine, czyli superbohater urodzony jako James Howlett. Aktualnie jest to członek X-Men, a w przeszłości był wrogiem Hulka.

Reklama

Gra opowiadająca o tym bohaterze ma pojawić się prawdopodobnie w przyszłym roku, choć oficjalna data nie została jeszcze ujawniona. Jednak studio TeaserPlay zdecydowało się już pokazać swoją wizję rozgrywki. Wygląda ona oszałamiająco.

TeaserPlay znów zaimponowało!

Koncept gry Marvel’s Wolverine na PlayStation 5 od TeaserPlay trwa niespełna dwie minuty. Widzimy na nim miasteczko w stylu Dzikiego Zachodu, bar, który stylizacją przypomina miejsce hucznych imprez kowbojów na westernach i oczywiście głównego bohatera - Jamesa Howletta. Uwagę przyciąga najbardziej twarz bohatera.

Jest ona stworzona w najmniejszych detalach. Poziom dopracowania wyglądu Wolverine’a jest tak doskonały, że w niektórych kadrach może wydawać się, że jest to zdjęcie, zamiast wirtualnej grafiki. Wygląd miasteczka i baru również może przyprawić graczy o zawrót głowy. Wszystko to jest możliwe dzięki świetnemu silnikowi graficznemu Unreal Engine 5 od amerykańskiego studia Epic Games.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: marvel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy