​Fan Pokemonów zaprezentował imponującą kolekcję kart... swojej babci

Od ponad dwóch dekad Pokemony stanowią obiekt westchnień wielu fanów tego kultowego już anime. Jeden z graczy pochwalił się w sieci kolekcją kart z Pokemon TCG, która rzekomo zbierana była przez jego babcie... Wartość przedmiotów potrafi przyprawić o zawroty głowy.

Na punkcie Pokemonów oszalała nie tylko cała Polska, ale również wiele innych krajów na świecie. Przygody Asha Ketchuma z Alabastii śledzili praktycznie wszyscy - zarówno dzieci, młodzież, jak i starsza publika.

Fenomen tego kultowego anime powstałego jeszcze w końcówce lat 90. ubiegłego wieku trwa do dziś i bardzo trudno go przecenić. Gracze chętnie pochłaniają się rozgrywce np. w Pokemon GO. Inni z kolei zaciekle oglądają kolejne sezony telewizyjnej produkcji. Finalnie mamy również kolekcjonerów, którzy pasjonują się zbieraniem kart z małymi stworkami.

Reklama

Nie raz już udowodniliśmy, że kolekcjonerskie karty TCG cieszą się olbrzymią popularnością, a ich ceny potrafią osiągnąć niebotyczne wręcz stawki. Jeden z użytkowników serwisu Reddit działający tam pod pseudonimem "Enable" pochwalił się imponującą kolekcją kart, które otrzymał od swojej zmarłej już babci kilka miesięcy temu.

Użytkownicy pod wpisem wyrazili smutek związany ze stratą babci, a jednocześnie dodali, że tak imponująca kolekcja to świetna pamiątka, zważając na fakt, że wszystkie karty są w naprawdę świetnym stanie. Wnikliwi obserwatorzy rynku kart kolekcjonerskich Pokemon bardzo szybko zauważyli, że niektóre karty mogą kosztować teraz na rynku wtórnym olbrzymie pieniądze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pokemon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy