Reklama

Pokemon: Znana influencerka zachwyciła cosplayem

​Jessica Nigri jest jedną z najbardziej znanych influencerek na świecie. Kobieta na Instagramie posiada ponad 4 miliony obserwujących jej profil. Amerykanka najczęściej zajmuje się publikowaniem cosplayów w sieci. Tym razem zaskoczyła nowym projektem związanym ze słynnym anime - Pokemon.

Pokemony znane są od wielu lat światowej publiczności. W Polsce ich sława rozpoczęła się na przełomie wieków, gdy Telewizja Polsat wykupiła licencje na pokazywanie anime na swoich antenach.

Przygody Asha Ketchuma i jego przyjaciół podbiły serca milionów fanów nad Wisłą. Można śmiało stwierdzić, że zrodziła się wówczas "Pokemonomania". Do chrupków i innych produktów spożywczych dodawane były karty, naklejki z różnymi Pokemonami.

Szaleństwo nie dotyczyło jedynie Polski. Wiele krajów było pod wrażeniem tego serialu animowanego. Po kilku latach jednak popularność Pokemonów się znacznie zmniejszyła. Kilka lat temu znów uniwersum to wróciło to łask. Głownie za sprawą gry Pokemon GO.

Reklama

Polegała ona na tym, że łapało się wirtualne stworzenia, które były ukryte w różnych miejscach w domu i na zewnątrz. Gra osiągnęła ogromną sławę i przypomniała kolejnemu pokoleniu o tym, że Pokemony przetrwały próbę czasu i nadal mogą zachwycać młode pokolenie.

W tym roku planowane są premiery gier - Pokemon Scarlet oraz Pokemon Violet - obie na Nintendo Switch. Z tej okazji Jessica Nigri postanowiła zrobić cosplay w tej tematyce. Kobieta "ożywiła" postać Profesora Sady.

Strój ten nie zawiera wielu elementów. Jego głównym składnikiem jest biały płaszcz. Pod spodem kobieta ubrane ma spodenki i top w kolorze czerwonym. Do tego należy wspomnieć o świetnie wykonanym makijażu i fryzurze.

Projekt ten zdobył ogromną popularność i przyciągnął rzeszę fanów. Zapewne wykonany cosplay przez tak znaną twórczynię zwróci mocniej uwagę na nadchodzącą produkcję. Jej premiera zaplanowana jest już na listopad tego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy