Reklama

​Epic Games Store. Kolejne ciekawe gry do odebrania za darmo!

Jak co czwartek Epic Games kontynuuje swoje szaleństwo z serwowaniem kolejnych gier całkowicie za darmo. Od 22 września odbierzecie dwa tytuły: Gloomhaven oraz ARK: Survival Evolved. Dokładnie tydzień później do swoich bibliotek będziecie mogli bezpłatnie przypisać kolejne dwie pozycje: Runbow oraz The Drone Racing League Simulator.

"Gloomhaven" oraz "ARK: Survival Evolved" w Epic Games Store od 22 do 29 września

Gloomhaven to propozycja kierowana do wszystkich lubujących się w grach planszowych, bowiem jest to cyfrowa adaptacja kultowej, wysoko ocenianej planszówki. W standardowej wersji dzieło debiutowało w 2017 roku, a jego powstaniem stoi Isaac Childres.

Gloomhaven łączy w sobie elementy znane z gier RPG. Ponadto rozgrywka nasycona jest wieloma aspektami strategicznymi. Produkcja ta posiada fantastyczne oceny w serwisie branżowym BoardGameGeek i plasuje się na 1. lokacie w kategorii ogólnej oraz na 2. miejscu jeśli pod uwagę weźmiemy tylko gry strategiczne.

Reklama

W tym samym dniu Epic Games rozdaje za darmo ARK: Survival Evolved, czyli grę, która swoją oficjalną premierę miała blisko pięć lat temu. Sanboksowy klimat, otwarty świat, dynamiczna akcja i niezliczona liczba dinozaurów - tak po krótce można opisać ten tytuł.

Rozgrywka to klasyczny survival, w którym powalczymy o godny byt i przetrwanie w świecie wypełnionym gigantycznymi stworami. Czy uda wam się przetrwać?

"Runbow" oraz "The Drone Racing League Simulator" w Epic Games Store od 29 września do 6 października

Przełom września i października z Epic Games zapowiada się nie mniej obiecująco. Już 29 września odbierzecie kolejne dwa tytuły. Pierwszy z nich, czyli Runbow, to imprezowa platformówka, która umożliwia zabawę aż 9 graczom jednocześnie!

Runbow to gra pełna... koloru, chaosu i rywalizacji, w której celem jest, dostanie się do mety. Zadanie to nie jest jednak proste - podczas naszej wędrówki napotkamy całą masę przeszkód!

Drugi tytuł, który udostępniony zostanie przez Epic to The Drone Racing League Simulator, w którym przejmiemy stery nad najszybszymi dronami wyścigowymi na świecie. DRL SIM to dosyć realistyczny symulator latania. Na uwagę zasługuje fakt, że twórcy pokusili się o implementację realnych tras, na których ścigali się prawdziwi piloci dronów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy