Reklama

Epic Games: Kolejne nowości w sklepie do pobrania zupełnie za darmo

Czwartek z Epic Games to już rytuał. Popularny sklep i platforma gamingowa cyklicznie co tydzień, właśnie w tym dniu serwuje nowe produkcje i dodatki do pobrania zupełnie za darmo. Od 4 do 11 listopada możecie już eksplorować nową planetę w Aven Colony. Natomiast od 11 listopada, gracze uraczeni zostaną epicką paczką w Rogue Company.

Przez długi czas w minionym miesiącu, na popularnej platformie pojawiały się co tydzień mroczne, klimatyczne produkcje nawiązujące do komercyjnego święta "Halloween". Epic finalnie oderwał się od tematyki upiorów.

Od czwartku 4 listopada (godz. 17:00) w sklepie Epic Games Store można już pobierać Aven Colony, czyli symulator eksploracji nowej, nieodkrytej planety, która ze względu na dzielącą ją ogromną odległość od ziemi, charakteryzuje się dzikością. Aven to symulator, w którym gracz bazując na elementach strategii musi przyczynić się do rozwoju cywilizacji.

Reklama

11 listopada na platformie pojawi się natomiast do pobrania zupełnie za darmo paczka do długo wyczekiwanego 4. Sezonu w grze Rogue Company. Wraz z tym dodatkiem, odblokować będzie można dwóch Łotrów: Switchblade’a i Scorcha.

Oprócz tego, w paczce znajdzie się specjalny strój Inferno do wspomnianego Switchblade. Gdyby tego było mało, każdy gracz, który skorzysta z promocji od Epica - otrzyma 20 tysięcy punktów doświadczenia (XP) do Przepustki Bojowej w 4. Sezonie.

Rogue Company to dzieło, które zadebiutowało pod koniec 2020 roku. Gra stworzona została przez amerykańskie studio Hi-Rez, mające swoim dorobku między innymi takie produkcje jak: Global Agenda, Smite, Paladins czy Realm Royale.

Rogue jest rodzajem taktycznej strzelanki akcji, w której mamy perspektywę widoku z trzeciej osoby. Mnogość trybów i wielorakość agentów, posiadających unikalny zestaw umiejętności i uzbrojenia jest dopełnieniem całości tej strategicznej rozgrywki.

Aven Colony. Do pobrania za darmo od 4 do 11 listopada.

Rogue Company Season 4 Epic Pack. Do pobrania za darmo od 11 listopada (godzina 17:00) do 18 listopada.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy