Elon Musk nie jest fanem serii GTA? Multimiliarder wyznał powód

Elon Musk nigdy nie ukrywał, że lubi zatopić się w swoich ulubionych grach wideo. Z całą pewnością jednak u szefa Tesli na liście czołowych gamingowych tytułów nie ujrzymy gry Grand Theft Auto 5. Dlaczego?

Trailer GTA 6 rozbił bank i wzbudził ogromny entuzjazm

Nie milknie echo zwiastuna, który pojawił się w sieci za sprawą producentów z Rockstar Games, twórców hitowej serii Grand Theft Auto. Trailer z GTA 6 rozbudził apetyty milionów na całym świecie i pobił nawet rekord platformy YouTube w kategorii największej liczby odsłon (w 24h) filmu niezwiązanego z muzyką.

Zwiastun dotarł w najrozmaitsze zakamarki sieci, również do serwisu X (kiedyś Twitter), którego to właścicielem jest sam Elon Musk. Nomen omen to właśnie na tym portalu pojawiły się pierwsze wycieki filmu, który dosłownie kilka minut później został w pełnej krasie udostępniony przez Rockstar Games.

Reklama

Wydaje się, że sam zwiastun wzbudził wielki entuzjazm nie tylko wśród fanów cyklu GTA, ale także pośród zwykłych graczy, dla których nigdy ta uznana seria nie wiodła prymu w gamingowych preferencjach. Sceptycznych komentarzy odnośnie trailera GTA 6 jest jak na lekarstwo. W sieci można nawet wyczytać wiele komentarzy celebrytów, którzy piszą, że nie mogą doczekać się pełnoprawnego debiutu tej wyczekiwanej produkcji.

Elon Musk "odbił się od GTA 5". Jaki jest powód?

Na liście tych zniecierpliwionych i znanych ludzi na pewno nie znajdziemy... Elona Muska. Właściciel X (Twittera) i Tesli w krótkim komentarzu przyznał, że GTA 5 nie jest jego ulubioną grą, choć zrobił do niej podejście.

Musk znany jest ze swojego zamiłowania do gier takich jak: Diablo 4, Halo Infinite czy Overwatch. Kto wie, być może GTA 6 na nowo zdefiniuje jego podejście do serii Grand Theft Auto?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elon Musk | GTA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy