Elon Musk to zapalony gracz Diablo 4? Jego ksywka w grze intryguje

Elon Musk ujawnił na Twitterze, że sporo czasu poświęca na rozgrywkę w hitowej grze action RPG od Blizzarda, Diablo 4. Sporo zamieszania w sieci wygenerował z kolei pseudonim, którym posługuje się szef Tesli w tej produkcji. Czy faktycznie nigdy jak do tej pory nie poległ w walce?

Twitter i Diablo 4 to dwie ogromne marki, których łączy jedno - obie nie mają ostatnio dobrej passy. Z popularnym serwisem społecznościowym, którego właścicielem jest Musk, co rusz wybucha jakiś skandal. Daleko szukać nie trzeba, wystarczy wspomnieć o tymczasowych ograniczeniach w czytaniu wpisów na tej platformie przez każdego użytkownika.

Z kolei w Diablo 4 niedawno zadebiutował sezon nr 1, który nie wpasował się w gusta graczy. Ci licznie i zawzięcie krytykują zmiany, jakie przywędrowały do najpopularniejszego aktualnie na rynku action RPG-a. Głośny tytuł Blizzarda zmaga się też z review bombingiem, więc jak najbardziej możemy mówić o sporym kryzysie legendarnej marki.

Reklama

Najwidoczniej nie przeszkadzają one Elonowi Muskowi. Za pośrednictwem Twittera szef Tesli oficjalnie wyjawił swój pseudonim, którego używa w Diablo 4. Charyzmatyczny multimiliarder nazwał swojego bohatera "IWillNeverDie", co w dosłownym tłumaczeniu oznacza: "Nigdy nie umrę". O postaci Muska nie wiemy zbyt wiele, prócz tego, że najprawdopodobniej zasila ona klasę Druidów.

Ujawnienie Muska zainicjowało całkiem spory szum wśród społeczności Diablo 4. Sam prezes Blizzard Entertainment, Mike Ybarra, zobowiązał się do sprawdzenia, czy faktycznie, jak głosi pseudonim właściciela Twittera, nie zginął on do tej pory ani razu w grze. Ybarra jest także ciekawy, w jakim trybie gra Musk. Jeśli jest to Hardcore, to przed biznesmenem spore wyzwanie, bowiem każda śmierć kończy zabawę, co w konsekwencji prowadzi do utraty bohatera.

Warto dodać, że Elon Musk jest zapalonym graczem. W przeszłości chwalił się, że udało mu się przejść Halo Infinite na najtrudniejszym poziomie trudności. Sporo czasu poświęcił także w Overwatchu. Strzelanka od Blizzarda miała znaleźć się na liście ulubionych gier multimiliardera.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Elon Musk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy