Reklama

Elden Ring - boss pokonany za pomocą maty do tańczenia

​Kolejny wyczyn w Elden Ring. Jedna z youtuberek zaprezentowała, jak pokonuje bossa przy użyciu... maty do tańczenia.

W innym miejscu pisaliśmy o speedrunnerze o pseudonimie Mitchriz, który ukończył Elden Ring w czasie około 12 i pół minuty. A teraz czujemy się w obowiązku, by poinformować o youtuberce o pseudonimie Luality, która podczas streamu pokazała, jak pokonuje jednego z bossów - Malenię - wykorzystując do tego matę przeznaczoną do zabawy w Dance Dance Revolution. Wystarczyło jej do tego pięć minut.

Reklama

Oglądając popisy Luality, możemy zauważyć, że jej wyczyn był ekstremalnie trudny. Elden Ring samo w sobie jest grą wymagającą, szczególnie jeśli mowa o starciach z bossami.

A pokonanie Malenii za pomocą ruchów wykonywanych na macie do tańczenia stanowiło już wyzwanie z najwyższej półki. Streamerka jeszcze przed jego rozpoczęciem wspomniała, że czuje ból w całym ciele, prawdopodobnie spowodowany wcześniejszymi próbami.

Elden Ring - ciąg dalszy szalonych wyzwań

Luality nie jest pierwszym graczem, który podjął się szalonej próby w Elden Ring. Wrażenie robią także wyczyny śmiałka o pseudonimie Super Louis 64, który niedługo po premierze pochwalił się, że pokonał jednego z bossów, wykorzystując przyrząd do ćwiczeń w grze Ring Fit Adventure na Switcha. Jakiś czas później pochwalił się, że podobnej sztuki dokonał, używając kontrolera stworzonego własnoręcznie przy użyciu... bananów.

Czekamy na kolejne wyczyny graczy w Elden Ring. Można być niemal pewnym, że któregoś dnia przeczytamy ponownie o Mitchrizu, który przejdzie całą grę z zamkniętymi oczami. Tak jak to zrobił w innej produkcji studia From Software - Sekiro: Shadows Die Twice.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy