Nintendo Switch – aktualizacja 14.0.0 wprowadza zmiany do Joy-Conów

​Długo wyczekiwana przez fanów Nintendo Switcha aktualizacja wreszcie ujrzała światło dzienne. Okazało się, że Japończycy przygotowali nowości nie tylko dla samej konsoli przenośnej, ale również dla jej kontrolerów.

Głównym bohaterem aktualizacji 14.0.0 do Nintendo Switcha są oczywiście foldery. Po latach próśb ze strony graczy tytuły w swojej bibliotece można wreszcie grupować.

Każdy z folderów mieści do 200 gier, więc macie pełną dowolność w zarządzaniu swoją listą posiadanych produkcji. Opcja ta jest już dostępna na konsoli po przeprowadzeniu najnowszej aktualizacji.

Reklama

Foldery mogłyby oczywiście przyjść dużo wcześniej, ale dobrze, że ostatecznie się to wydarzyło. Interfejs Nintendo Switcha nigdy nie należał do najlepszych. Pojedyncze, duże kafelki sprawdzają się dobrze przy niewielkiej ilości gier, ale kiedy mamy ich ponad 100 przeglądanie biblioteki robi się uciążliwe. Teraz ten problem powinien całkowicie zniknąć.

Okazuje się jednak, że aktualizacja 14.0.0 wprowadziła również zmiany o Joy-Conach. Nawet doświadczeni posiadacze Nintendo Switcha zapominają regularnie o tym, że kontrolery też czasami dostają swoje update’y. Tak się stało i tym razem.

Proces aktualizacji Joy-Conów jest na szczęście bardzo prosty. Wystarczy wejść w ustawienia konsoli, wybrać kategorię "Controllers and Sensors", później "Update Controllers" i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nintendo Switch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy