Reklama

eFootball 2023: Kontynuacja prawdopodobnie najgorszego symulatora futbolu w produkcji

eFootball 2022 zaliczyło katastrofalny start, a pomysły FIFA, by to Konami wybrać na ewentualnego producenta ich nowej, oficjalnej gry, są w środowisku kwitowane co najmniej uśmiechami politowania. Konami chyba jednak nie zamierza tak łatwo odpuszczać.

Od roku 2019 eFootball, wcześniej znane jako Pro Evolution Soccer, jest oficjalnie grą w modelu free to play, z cyklem wydawniczym polegającym na tym, że jest to co roku jedna i ta sama “podstawka", tylko aktualizowana nową zawartością. I to te właśnie aktualizacje stanowią podstawę zarobków firmy.

Dziś ogłoszono, że fani już niedługo będą mogli pobrać kolejny zestaw aktualizacji - podnoszący wersję gry do eFootball 2023. Ma to mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu.

Reklama

Nowa wersja ma zawierać oczywiście między innymi nowe ligi, zawodników czy nawet trenerów. Dla fanów najbardziej istotne pewnie będzie, że zarówno PlayStation jak i Xbox zawierać będą opcję cross-progression, czyli wszystko co wywalczyliśmy na jednej platformie powinniśmy mieć dostępne na nowej konsoli od startu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy