eFootball 2022 w wersji 1.0 już dostępny

​Konami dotrzymało słowa i 14 kwietnia wydało aktualizację gry eFootball 2022 do wersji 1.0.

eFootball 2022 to jedna z największych katastrof ostatnich lat. Gra niedługo po premierze została uznana m.in. za najgorzej przyjętą produkcję w historii platformy Steam.

Gracze masowo zrugali Konami za jakość gameplayu, skąpą zawartość oraz liczne błędy. Jednak Japończycy nie poddali się i konsekwentnie dążyli - i dalej dążą - do celu, jakim jest nawiązanie równorzędnej walki z serią FIFA.

Reklama

Milowym krokiem w tym kierunku ma być wydanie aktualizacji gry do wersji 1.0. Konami najpierw przesunęło datę jej premiery (początkowo mieliśmy ją otrzymać pod koniec ubiegłego roku), ale teraz dotrzymało podanego ostatnio terminu. 14 kwietnia eFootball 2022 zostało zaktualizowane do wersji 1.0.

eFootball 2022 1.0 - zmiany i nowości

To, że Konami wprowadziło w wersji 1.0 wiele zmian, sugeruje sama waga aktualizacji - 28 gigabajtów. Po jej zainstalowaniu gra w wersji na PlayStation 5 waży w sumie 39,6 gigabajta.

Na pierwsze opinie należy jeszcze poczekać, ale jeśli twórcy dotrzymali słowa, w grze powinniśmy zobaczyć m.in. poprawki w sterowaniu obroną, mechanice podań oraz mechanice dryblingu; nowe rodzaje zagrywek (wywoływanie presji oraz "oszałamiające podanie"); dodatkowe trajektorie lotu piłki; dodatkowe opcje w planie gry; a także poprawki wielu błędów zgłoszonych przez graczy i szlify w warstwie graficznej.

Na YouTubie pojawiają się już pierwsze porównania między dotychczasową a nową wersją eFootball 2022. My też nie omieszkamy podzielić się w najbliższym czasie naszymi odczuciami z rozgrywki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: eFootball 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy