Reklama

Dynamiczne strzelanie w gameplayu z Matterfall

​Firma Sony udostępniła nowe fragmenty rozgrywki z Matterfall - produkcji, nad którą pracuje odpowiedzialne za Resogun i Nex Machina studio Housemarque.

Podstawowe założenia rozgrywki nie ulegną większym zmianom względem wcześniejszych projektów developerów. Po raz kolejny gracze staną więc przed zadaniem rozprawienia się z pojawiającymi się na ekranie przeciwnikami.

Akcję przedstawiono z perspektywy kamery, która umieszczona jest z boku ekranu. Rozgrywka wyróżnia się wysokim tempem, co przejawia się między innymi w wielu pociskach wystrzeliwanych przez oponentów. Ominięcie wszystkich kul wymaga nie lada zręczności.

Celem zabawy jest jednak nie tylko pozbycie się przeciwników, ale i osiągniecie jak najwyższego wyniku punktowego. Poprawić rezultat można zarówno eliminując nieprzyjaciół, jak i na przykład ratując uwięzionych cywili.

Reklama

Matterfall ujrzy światło dzienne w połowie przyszłego miesiąca - 15 sierpnia. Tego dnia produkcja zawita jednak tylko na jedną platformę - konsolę PlayStation 4. Wspomniany wyżej gameplay można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Matterfall

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy