Duża aktualizacja w BattleBit Remastered - nowy tryb i szereg zmian

Hitowa strzelanka BattleBit Remastered otrzymała właśnie sporą aktualizację sygnowaną numerem 1.9.3. Okazuje się, że deweloperzy nie próżnowali w ostatnich dniach, bowiem do produkcji trafiło sporo nowych rzeczy.

BattleBit Remastered otrzymał nowy tryb Capture The Flag, czyli klasyczną zabawę w przejmowanie flag wrogiej drużynie. Rozgrywka w tym trybie możliwa jest na mapach: Tensatown, Isle, Frugis oraz Multuislands w wariantach: 64 / 128 / 254 graczy na serwerze.

Oprócz tego, deweloperzy pokusili się o całkowitą restrukturyzację mapy Multuislands, która została przeprojektowana niemalże od samych podstaw. Nie da się ukryć, że wspomniana plansza była bardzo rzadko wybierana przez graczy, więc środki podjęte przez twórców z całą pewnością były konieczne, by mapa całkowicie nie poszła w zapomnienie.

Reklama

To jednak nie wszystko. Twórcy poinformowali o trwających intensywnych pracach nad serwerami społecznościowymi w BattleBit Remastered. Pozwoliłoby to administratorom serwerów na większą dowolność w zakresie preferencji i ustawień. Przykładowo serwery mogłoby być konfigurowane pod walki klanowe, rozgrywkę tylko na karabiny snajperskie, tylko na pistolety czy takie, które pozwalałyby na naukę latania helikopterami.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że deweloperzy planują zmienić system działania trybu Frontline (Linia frontu). Według nich, rozgrywki bazujące na tym trybie pozostawiają sporo do życzenia i nie do końca podobają się w obecnym formacie twórcom gry.

Skoro nowa i duża aktualizacja, to nie mogło zabraknąć licznych poprawek błędów. Te dotyczą załatania kilku glitchy na mapach. Poprawiono interfejs, mechanikę odradzania się i opóźnienie gracz po wspinaczce na linie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: BattleBit Remastered
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy