Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dragon Age: Inquisition - romanse zostaną zmienione

​Romanse są integralną częścią gier BioWare’u. Nie inaczej będzie też w Dragon Age: Inquisition, ale podryw i zdobywanie partnera lub partnerki będą wyglądać inaczej niż w dotychczasowych odsłonach cyklu. Tak twierdzą przynajmniej twórcy.

W rozmowie z serwisem Game Informer David Gaider, scenarzysta gier spod znaku "Smoczej ery", wyjawił, że romanse w Dragon Age: Inquisition zostaną rozwiązane w nieco inny sposób. "Jeszcze tego nie robiliśmy" - zaznacza.

Reklama

Tym razem nasze miłosne podboje będą w mniejszym stopniu zależały od wskaźnika sympatii, a w większym od aktualnych wydarzeń. Na przykład nasz wybranek/wybranka może nie zgadzać się z naszą decyzją, ale wciąż może zostać naszym przyjacielem lub partnerem.

Mike Laidlaw, dyrektor kreatywny gry, dodaje, że interakcje z obiektem westchnień nie będą ograniczać do zwykłego "Cześć, czekam na ciebie". Gracz będzie miał natomiast wrażenie, że wpływ na związek i poszczególne rozmowy miały wszystkie dotychczasowe wydarzenia oraz przygody.

"W mojej idealnej wizji twoje interakcje z drugą postacią nie ograniczają się tylko do zwykłych relacji - chodzi o to, by odnosiły się one do całej produkcji, w którą grasz. Jeśli więc podjąłeś pewne ciekawe decyzje w innych fragmentach rozgrywki, mogą one zmienić naturę twojego związku z innym bohaterem" - wyjaśnia Laidlaw.

Jak to więc będzie wyglądać w Dragon Age: Inquisition, przekonamy się dopiero po premierze gry.

Dowiedz się więcej na temat: Dragon Age: Inquisition | BioWare | RPG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje