Dieselpunk Wars Prologue za darmo na Steam

Prolog do Dieselpunk Wars debiutuje na platformie Steam. W grze tworzymy własne skomplikowane maszyny bitewne i ruszamy nimi do walki. Wydawcą gry jest Image Power S.A.

Po sukcesie kampanii na Kickstarterze, Image Power S.A. postanowiło przyspieszyć premierę darmowej wersji Prologue, która pierwotnie miała ukazać się wraz z pełną wersją gry.

Po uwzględnieniu sugestii graczy, Dieselpunk Wars Prologue przeszło szereg ulepszeń interfejsu użytkownika. Ten jest teraz bardziej czytelny (np. dodano nowe kategorie części, ukryto niektóre panele kontrolne, poprawiono menu główne), dzięki czemu kompletowanie elementów i budowanie maszyn jest znacznie wygodniejsze i łatwiejsze.

Wersja Prologue będzie dostępna do pobrania za darmo od 20 kwietnia na dedykowanej stronie Steam. Graczom, którzy wsparli grę na Kickstarterze, prolog powinien się pobrać automatycznie na Steam po zalogowaniu na ich profil. Twórcy zachęcają ich jednak do pobrania i sprawdzenia prologu, gdyż będzie on wspierać osiągnięcia i postępy w grze, czego demo z Kickstartera nie posiadało.

Reklama

Bitwy maszyn z symulacją zniszczeń

Dieselpunk Wars jest grą o tworzeniu nietypowych pojazdów, które później wyjadą na pole bitwy. Gracze będą mogli stworzyć swoją unikalną maszynę, wykorzystując do tego aż 270 różnych elementów. Pulę dostępnych części będzie można poszerzać, przez wykonywanie zleconych misji.

Dzięki realistycznej fizyce, w trakcie walk gracz może wykorzystać na swoją korzyść całe otoczenie, niszcząc budynki wokół siebie. Silnik fizyki gry jest w stanie śledzić każdy pocisk, obliczyć jego trajektorię, a nawet zniszczyć go rykoszetem, jeśli uderzy w pancerz pod odpowiednim kątem. Pojazdy mogą być jeszcze przecięte na pół, podpalone, zalane lub zmiażdżone. Wszystko zależy od kreatywności gracza.
materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Steam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy