Reklama

Diablo Immortal - ukończenie gry zajmie nawet 20 godzin

​Diablo Immortal może być lepszą przystawką przed premierą Diablo 4, niż nam się do tej pory wydawało.

Jeśli myśleliście, że Diablo Immortal będzie typową grą mobilną, w której postępy będziemy osiągać poprzez żmudny grind albo częste korzystanie z systemu mikrotransakcji, możecie być w błędzie. Oczywiście w produkcji Blizzarda zobaczymy, zgodnie z przewidywaniami, lootboksy czy inne elementy hazardowe (zresztą z tego powodu tytuł nie będzie dostępny w Belgii i Holandii, gdzie lootboksy zostały zabronione).

Reklama

Jednak poza tym Diablo Immortal zaoferuje naprawdę pokaźną kampanię fabularną. Scott Burgess, starszy projektant gry, ujawnił w rozmowie z serwisem GameSpot, że jej ukończenie może zająć około 20 godzin. Oczywiście pozostaje pytanie o jakość questów i przedstawionej historii, a także o to, w jakim stopniu będziemy w stanie przedrzeć się przez fabułę, nie sięgając po kartę kredytową.

Diablo Immortal - premiera już dzisiaj

2 czerwca - to dziś Diablo Immortal zostaje udostępnione wszystkim posiadaczom smartfonów i tabletów z systemami Android oraz iOS, a także pecetowcom. Już na starcie otrzymamy ogrom zawartości, a Blizzard planuje z czasem rozwijać swoją grę. W przyszłości możemy spodziewać się nowej zawartości, takiej jak nowe podziemia do eksploracji czy nowe wątki fabularne.

Diablo Immortal jeszcze przed premierą spotkało się z krytyką fanów, wywołaną głównie przez zapowiedź wspomnianych lootboksów. Jednak z ostateczną opinią na temat gry sugerujemy się jeszcze wstrzymać. Niewykluczone, że jutro na naszych urządzeniach mobilnych i/lub komputerach wyląduje naprawdę interesująca i wcale nienachalna, jeśli idzie o mikropłatności, produkcja free-to-play.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama