Reklama

​Death Stranding 2 nadciąga? Hideo Kojima umieścił tajemniczy wpis

Jeden wpis w mediach społecznościowych potrafi wywołać falę spekulacji, a jeśli jego autorem jest Hideo Kojima, popularny japoński projektant i twórca gier, to fakt ten wywołuje poruszenie w całej niemal branży gier wideo.

Hideo Kojima mówi o początku nowej przygody. Death Stranding 2 na horyzoncie?

Po niezwykle udanej serii Metal Gear Solid i produkcji Death Stranding fani z dużą niecierpliwością wyczekują kolejnych tytułów będących owocem twórczości Hideo Kojimy. O planach studia Kojima Productions mówi się w ostatnim czasie sporo. W przeszłości pojawiło się już kilka przesłanek mówiących o tym, że japoński deweloper może pracować nad dwoma grami. Jeden z tytułów miałby być związany ze światem Death Stranding.

Teraz dzięki enigmatycznemu wpisowi Kojimy w mediach społecznościowych fani nabrali jeszcze więcej nadziei. Hideo umieścił na swoim Twitterze grafikę z trzema logatypami najprawdopodobniej związanymi z nadchodzącą grą, nad którą pracuje deweloper. Cały wpis okraszony został dodatkowo treścią: Początek nowej przygody.

Reklama

Jeden z logotypów przypomina nieco logo firmy Bridges, które kojarzyć można z Death Stranding. W sposób naturalny więc inicjuje to pole do wszelkich spekulacji, że wyczekiwane Death Stranding 2 może być w trakcie procesu produkcyjnego.

Co więcej, wpis Hideo Kojimy skomentowany został przez oficjalny profil The Game Awards, co tylko potęguje tę małą intrygę medialną. Niewykluczone więc, że na japoński deweloper będzie gościem na nadchodzącej ceremonii wręczenia nagród związanych z przemysłem gier wideo.

Byłaby to nie lada gratka dla wszystkich entuzjastów twórczości słynnego dewelopera, gdyby przy okazji The Game Awards Kojima odsłonił karty związane z nowym projektem, nad którym pracuje. Oficjalny zwiastun Death Stranding 2 nasyciłby zapewne apetyty wszystkich...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hideo Kojima | Death Stranding 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy