Podczas The Game Awards mamy zobaczyć ponad 50 gier

​Geoff Keighley zdradził kilka szczegółów na temat nadchodzącej gali The Game Awards. Będzie ona nieco krótsza niż poprzednie, ale nadal nie zabraknie olbrzymiej liczby gier.

Mamy niemal połowę listopada, a ponieważ zbliża się koniec roku, nadchodzi czas corocznych ceremonii, na których nagrodzone zostaną najlepsze gry 2022 roku. Najpopularniejszą galą tego typu jest The Game Awards - a jej stałym punktem jest ogłoszenie nowych gier i prezentacja zwiastunów. Czego dokładniej możemy się spodziewać w tym roku?

W wywiadzie dla VideoGames.si, pomysłodawca gali, Geoff Keighley zdradził, że w tegorocznym show zobaczymy ponad 50 gier. Wybór miał być - jak co roku - trudny, ale ponoć możemy liczyć na niespodzianki.

Reklama

Natomiast nieco bardziej przykrą niespodzianką i wiadomością jest to, że w tym roku gala będzie krótsza. Na szczęście, nie powinno to w żaden sposób wpłynąć na liczbę pokazanych gier.

Długość gali została ograniczona między innymi jako efekt krytyki ze strony niektórych widzów, choć mi osobiście nigdy specjalnie nie przeszkadzała. Można jednak zrozumieć jak problematyczna mogła być dla niektórych fanów i widzów, biorąc pod uwagę, że kończyła się późno w nocy i nie każdy - szczególnie w Europie - mógł ją zobaczyć do końca.

Geoff nie zdradził konkretnej liczby, zapowiedział jedynie, że utrzyma się liczba gier prezentowana w poprzednich latach. Ogłoszone zostaną zarówno dodatki do już wydanych tytułów, jak i mnóstwo nowości.

Po sieci już krąży mnóstwo spekulacji na temat tego co będziemy mogli zobaczyć, ale póki co dziennikarz powiedział jedynie, że nie wszystkie są prawdziwe - ale wszyscy chyba zdajemy sobie sprawę, że im bliżej grali, tym takich plotek będzie więcej.

Jak myślicie, jakie gry zobaczymy na gali wśród nowości? Czy Hideo Kojima pochwali się sequelem Death Stranding? Czy zobaczymy coś nowego od deweloperów z CD Projekt Red?

I która gra zdobędzie Waszym zdaniem tytuł najlepszej w mijającym roku - Elden Ring czy może God of War Ragnarok? Podzielcie się swoimi typami w komentarzach. Tegoroczna gala The Game Awards odbędzie się w czwartek, 8 grudnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Game Awards
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy