Darmowe gry na Steamie. Odbierzesz je całkowicie bezpłatnie!

W ostatnich dniach na Steamie zadebiutowały kolejne gamingowe produkcje. Część gier pojawiło się na platformie od Valve w wariancie free-to-play. Przedstawiamy listę darmowych gier, które dodacie do swoich bibliotek bezpłatnie.

Chambers: The Outlaw - to tytuł, który dosyć ciepło przyjął się wśród społeczności graczy na Steamie, zbierając ponad 80% pozytywnych recenzji. Gra osadzona jest w klimacie Dzikiego Zachodu. Wyruszamy w podróż, której przyświeca jeden cel: podbój terytoriów kontrolowanych przez złowrogie siły. Dzieło utrzymanie jest w retro minimalistycznej stylistyce wizualnej. Podczas rozgrywki sukcesywnie ulepszamy swój sprzęt i pozyskujemy nowe umiejętności, które pomagają nam rozprawiać się z oponentami.

9SHOT - to pierwszoosobowa strzelanka z akcją osadzoną w alternatywnym Tokio zdominowanym przez hordy nacierających zombie. Rozgrywka nie kończy się nigdy, a fale przeciwników nacierają niemal cały czas. Wyzwanie polega na tym, by przetrwać to oblężenie tak długo, jak tylko się da. Podczas pacyfikowania zombie ulepszamy broń, zdobywamy punkty i... nigdy nie ściągamy palca ze spustu naszego rewolweru.

Reklama

No Way Out - to gra utrzymana w gatunku survival horroru. Podczas zabawy wcielamy się w ochotnika uwięzionego w "ogarniętym paniką szpitalu". Przybytek opanowany jest przez różnorakie mutanty. Tylko od nas zależy, czy uda nam się znaleźć sposób na ucieczkę, a przy tym odkrycie wszystkich tajemnic szpitala. Gra posiada sporo ukrytych łamigłówek i wyzwań, zmuszających do myślenia. Sami twórcy chwalą się tym, że udało im się stworzyć horror z realistyczną oprawą graficzną i mrożącymi krew w żyłach efektami dźwiękowymi.

Planetoid Evasion - strzelanka akcji osadzona w świecie Science Fiction. Fabularnie jako członek załogi SWAT, porwani zostaliśmy przez kosmitów i sprowadzeni na ich planetę. Musimy wykonać wszystko co w naszej mocy, by za wszelką cenę uciec z rzeczonej planety. Rozgrywka zmusza nas do zbierania i ulepszania broni, podejmowanie eksploracji szerokiego świata i rozprawianie się z napotykanymi na naszej drodze zagrożeniami. Planetoid Evasion nie porywa pod względem warstwy graficznej, ale za to tytuł posiada bardzo niskie wymagania sprzętowe - w skrócie grę uruchomicie nawet na mało wydajnych pecetach.

Crime Simulator - kooperacyjna gra będąca swoistym symulatorem... przestępcy. Grę zaczynamy od samych nizin - jako nędzarz. Sukcesywnie budujemy swoje imperium i pniemy się w górę dzięki wykonywaniu misji, okradaniu i infiltracji kryjówek wrogów. Możemy też ściągać haracze od innych członków gangów, produkować amunicje i broń oraz podejmować walkę z policją czy cywilami. Twórcy pokusili się o zaimplementowanie systemy personalizacji rzeczy (możemy dowolnie zmieniać wygląd naszego bohatera). Crime Simulator możecie ogrywać maksymalnie w 4 osoby w trybie co-op. Tytuł pozwala też na samotną rozgrywkę w wariancie solowym.

Betrayal Beach - to produkcja utrzymana w gatunku survivalu. W grze stajemy się rozbitkami na dziwnej wyspie. Jako ocaleńcy, naszym zadaniem jest przetrwanie. Będziemy musieli stawić czoła wielu przeciwnościom. Podczas zabawy podejmiemy się więc różnych aktywności: zdobywania żywności, wytwarzania przedmiotów, walki z dziką zwierzyną czy odpowiednie radzenie sobie ze zmienną pogodą. Betrayal Beach to sieciowa gra dedukcyjna dedykowana od 4 do 6 graczom. Rozgrywka zmusza jednego bądź dwóch graczy do przybrania roli sabotażystów, którzy muszą zniwelować plany grupy i dopilnować, by rozbitkowie nie opuścili wyspy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama