​Cyberpunk: Edgerunners z oficjalnym zwiastunem. Kiedy debiut w serwisie Netflix?

Plany Grupy CD Projekt RED zaczynają się materializować w dosyć szybkim tempie. Dzisiaj swoją premierę miał oficjalny zwiastun serialu anime "Cyberpunk: Edgerunners", który ukaże się w serwisie Netflix. Produkcja ma być rozszerzeniem uniwersum Cyberpunk 2077. Kiedy premiera?

Cyberpunk 2077 to drugie największe gamingowe dzieło, które powstało z inicjatywy polskich deweloperów z CD Projekt. Od samego początku na tytuł spadła ogromna krytyka, którą twórcy postanowili najwyraźniej wziąć sobie głęboko do serca. Od czasu oficjalnego debiutu gra przeszła sporo przemian. Zaimplementowano łatki, patche i lepiej wsłuchano się w potrzeby społeczności graczy.

"Redzi" nie zamierzają porzucać potencjału, jaki tkwi w Cyberpunku. Swojej premiery doczeka się serial anime o tytule "Cyberpunk: Edgerunners". Dzieło będzie się składało z 10 odcinków i rozszerzy nam całą Cyberpunkową historię.

Reklama

Historia serialu będzie opisywać losy najemników, którzy powalczą o przetrwanie w świecie nasyconym technologią przyszłości. Za powstanie serialu odpowiada japońskie studio Trigger, z którym już jakiś czas temu CDPR nawiązało współpracę. Oprawa muzyczna będzie leżeć na barkach utalentowanego Akiry Yamaoki. W przeszłości tworzył on ścieżki dźwiękowe do kultowych gier z serii "Silent Hill".

"Cyberpunk: Edgerunners" - kiedy premiera serialu anime?

"Cyberpunk: Edgerunners" zadebiutuje w serwisie VOD Netflix już we wrześniu bieżącego roku. Póki co wszyscy entuzjaści cyberpunkowego uniwersum muszą zadowolić się oficjalnym zwiastunem, który ujrzał właśnie światło dzienne.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anime | serial | Netflix | CD Projekt RED
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama