Reklama

Cyberpunk 2077 od Netflix na pierwszych materiałach

​Netflix podzielił się krótką zajawką nadchodzącego serialu Cyberpunk 2077, pierwszymi szczegółami i informacją, kiedy możemy spodziewać się kolejnych materiałów z nadchodzącej produkcji.

Warto podkreślić, że seria spinoffów anime została ogłoszona jeszcze przed premierą gry Cyberpunk 2077. To, co działo się w dniu premiery, wszyscy doskonale wiemy. Nieciekawa atmosfera wokół twórców gry, polskiego studia CD Projekt RED, i samej gry sprawiła, że o produkcji Netflix zrobiło się zupełnie cicho.

Cyberpunk: Edgerunners, zgodnie z oficjalnym streszczeniem opowiada historię "dzieciaka ulicy, który próbuje przetrwać w mieście przyszłości, mającym obsesję na punkcie technologii i mody". "Mając wszystko do stracenia, postanawia zostać Edgerunnerem, najemnym banitą, znanym również jako cyberpunk" - czytamy w opisie produkcji.

Reklama

Czerwiec należy do Cyberpunka

Więcej informacji i materiałów z Cyberpunk: Edgerunners otrzymamy podczas tygodnia Geeked Week 2022 w serwisie Netflix, który ma się odbyć w dniach 6-10 czerwca.

Jeśli chodzi o samą grę, to w końcu doczekała się ona next-genowej łatki, poprawiającej szereg aspektów, a w filmie udostępnionym na subreddicie Cyberpunk 2077 na początku tego roku Paweł Sasko zapewnił fanów, że zespół nie zapomniał o wcześniej obiecanych dodatkach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy