Cyberpunk 2077 za darmo w Xbox Game Pass. Czy to możliwe?

​Gracze bardzo by chcieli, żeby Cyberpunk 2077 wylądował w Game Passie. Chcą do tego stopnia, że znowu dają się złapać na obrazek, który krążył po internecie już dawno temu.

Reddit znowu zawrzał od informacji, że Cyberpunk 2077 trafi do Xbox Game Pass. Niestety, musimy rozczarować wszystkich podekscytowanych tą informacją, że ale burza zaczęła się od grafiki, która już rok temu krążyła w sieci, budząc podobne zainteresowanie co teraz. Jednak wtedy nic z tych zapowiedzi nie wyszło, CD Projekt RED sam dementował plotki, więc tym razem tym bardziej nie ma szans na realizację tego konkretnego marzenia graczy.

Reklama

Niestety, nie tym razem...

Tak więc, o ile nie wiadomo jakie dokładnie było źródło rzeczonego obrazka w zeszłym roku, tak teraz można z niemal stuprocentową pewnością stwierdzić, że ktoś po prostu sobie o nim przypomniał i postanowił puścić do internetu fałszywkę, żeby zbudować szum wokół siebie.

Oczywiście jakieś szanse na Cyberpunka 2077 w Game Passie w odległej przyszłości zawsze istnieją, szczególnie, że Microsoft ostro promował grę i współpracował z jej twórcami, ale raczej nie jest to nic, co wydarzy się niedługo. Być może dobrą okazją do debiutu CP2077 w Game Passie będzie moment premiery dodatku Phantom Liberty, choć stoi to w sprzeczności z planami dołączenia DLC do podstawowej wersji gry w ramach edycji Gry Roku.

A może by tak wrócić do Wiedźmina 2?

Gdyby jednak doszło do pojawienia się Cyberpunka 2077 w Game Passie, będzie to już kolejna gra CD Projekt RED w tej usłudze. Wcześniej trafił do niej Wiedźmin 3, a w ramach Games with Gold i wstecznej kompatybilności udostępniono również Wiedźmina 2. Jednak zanim to nastąpi, gracze powinni się uzbroić w całą masę cierpliwości.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077 | Xbox Game Pass
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy