Cyberpunk 2077 dostanie wersję Game of the Year

​Burzliwa historia Cyberpunka 2077 może wreszcie zostać zamknięta w bardzo dobrym stylu. CD Projekt RED poinformował, że ich ostatnia gra pójdzie w ślady Wiedźmina 3 i dostanie wersję Game of the Year.

Nikomu nie trzeba chyba przypominać, jak problematyczna była premiera Cyberpunka 2077. Twórcy słynnego Wiedźmina 3 zyskali sobie miliony fanów na całym świecie, który nowej gry sci-fi wyczekali z wypiekami na twarzy. Stan techniczny produkcji pozostawiał jednak wiele do życzenia i w oczach wielu fanów Cyberpunk 2077 był niegrywalny.

Reklama

Od tego momentu rozpoczęła się naprawa Cyberpunka 2077 i jeszcze cięższa praca CD Projekt RED. Przez ostatnie dwa lata deweloperzy regularnie pracowali nad swoim tytułem, stopniowo naprawiali różne błędy oraz glitche i próbowali doprowadzić swoją grę do stanu, w którym powinna być w grudniu 2020 roku.

Wiele wskazuje na to, że udało im się osiągnąć ten cel. Cyberpunk 2077 podczas ostatniej steamowej przeceny był dostępny po wyjątkowo niskiej cenie i szybko wylądował w czołówce rankingu najchętniej kupowanych gier. Gra CD Projekt RED ma już w większości pozytywną średnią ocen na Steamie, a ostatnie recenzje zdają się głównie chwalić ten tytuł.

Gdyby jednak ktoś chciał jeszcze chwile poczekać na nadrobienie zaległości, dobrym momentem na powrót może być wersja Game of the Year. Adam Kiciński z CD Projekt RED poinformował, że nowa edycja pojawi się w przyszłym roku, po premierze ekspansji Phantom Liberty. Zdaniem CEO studia jest to naturalna kolej rzeczy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077 | CD Projekt RED
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy