Cyberpunk 2077: Postacie z różnych gier odwzorowane w grze. Kogo zobaczycie?

​Jesteście ciekawi, jak rozmaite postacie z różnych kultowych gier prezentowałyby się w Cyberpunku 2077? Jeden z fanów postanowił wiernie odtworzyć sylwetki m.in. Geralta i Yennefer z Wiedźmina, Lary Croft czy głównej bohaterki Horizon Zero Dawn - Aloy. Efekt obłędny!

Cyberpunk 2077 posiada zaawansowany Kreator postaci, który umożliwia stworzenie oryginalnego bohatera pod względem cech fizycznych. Deweloperzy z CD Projekt RED zaimplementowali w grze tak złożone narzędzie, że niektórzy gracze postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i odwzorować bohaterów znanych z innych kultowych gier wideo.

Wiedźmin, Lara Croft i Leon Kennedy odwzorowani w Cyberpunk 2077

Prawdziwym dziełem sztuki pochwalił się w serwisie Reddit użytkownik działający tam pod pseudonimem "BLACK-_-HAND". Z jego inicjatywy powstał intrygujący projekt przenoszący kultowe postacie z rozmaitych produkcji właśnie do wspomnianego Cyberpunka 2077.

Jeśli mowa o grze wyprodukowanej przez polskie studio CDPR, nie może oczywiście zabraknąć takich postaci jak Geralt z Rivii czy Yennefer z Vengerbergu. W obu tych postaciach dostrzec można sporą dbałość o szczegóły, a wszystko podsycone jest nieco mroczniejszym cyberpunkowym klimatem.

Reklama

Kapitalnie zaprezentowany został jeszcze Leon Scott Kennedy, którego od razu skojarzyć powinni wszyscy fani serii Resident Evil. Na pochwałę zasługuje szczegółowe odwzorowanie głównej protagonistki z Mirror’s Edge - Faith Connors.

W nieco tajemniczym klimacie ukazane zostały z kolei sylwetki Aloy z Horizon Zero Dawn i kultowej już Lary Croft.

A Wy jak oceniacie autorską adaptację postaci z innych gier zaprezentowanych w Cyberpunk 2077?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy