Reklama

​Cyberpunk 2077. Nadciąga nowy dodatek do gry?

Cyberpunk 2077 może otrzymać nowe DLC już w najbliższym czasie. Przynajmniej na to wskazuje intrygujący komentarz opublikowany przez oficjalny profil gry w mediach społecznościowych, który rozpala nadzieje fanów tej produkcji.

W grudniu bieżącego roku miną okrągłe dwa lata od oficjalnej premiery Cyberpunka 2077. Wszyscy pamiętamy, że najnowsze dzieło od CD Projekt RED miało niezwykle wyboistą drogę w całej swojej podróży, poczynając od wydania gry, aż po dzisiejsze dni.

Kłopoty z optymalizacją zwłaszcza na starszych konsolach, masa błędów graficznych, problemy ze skryptami w grze i finalnie kłopoty polskich deweloperów związane z wycofywaniem gry z niektórych platform sprzedażowych, to tylko nieliczne bolączki, które dotknęły "Redów".

Reklama

Pieczołowita praca przyniosła jednak rezultaty, bowiem udało się poprawić sporą liczbę błędów i zdecydowanie korzystnie wpłynąć na przyjemność rozgrywki w Cyberpunku. Do obecnej chwili najnowsza produkcja od CDPR otrzymała tylko serie mniejszych dodatków, które nieco urozmaicały sam gameplay, ale nie stanowiły zupełnie nowej, pełnej warstwy fabularnej.

Cyberpunk 2077. Rozszerzenie do gry zostanie ogłoszone podczas tegorocznego Gamescomu?

Teraz jednak może się to zmienić. Z oficjalnego profilu gry Cyberpunk 2077 na Twitterze opublikowano tajemniczy komentarz z pytaniem: "Wann Cyberpunk-Expansion?". Oczywiście z jednej strony to po prostu zlepek niewinnych zdawać by się mogło słów. Z drugiej jednak strony cała branża gier coraz częściej wspomina o nadchodzącej imprezie Gamescom 2022.

Wydarzenie odbędzie się jak zawsze w niemieckiej Kolonii, więc sam wpis, który pojawił się w Cyberpunkowych mediach społecznościowych, wlewa nadzieje w serca graczy, którzy spekulują, że taka zagrywka może odnosić się oczywiście do jednego - podczas tegorocznego Gamescomu polscy deweloperzy mogą zapowiedzieć rozszerzenie do gry.

Gamescom 2022 odbędzie się w dniach od 24 do 28 sierpnia. To prawdziwe święto graczy i gratka dla miłośników tego typu rozrywki. Wszyscy fani Cyberpunka 2077 powinni więc zwrócić swój wzrok w kierunku tego eventu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy