CroNix Online - można już testować

​IDC/Games, wydawca gier online i mobile na rynkach zachodnich z siedzibą w Madrycie, przeprowadził pełną lokalizację gry CroNiX Online w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, portugalskim, polskim i czeskim.

Od poniedziałku 21 lipca gra dostępna jest w Open Beta, która poza pełną lokalizacją obejmuje wszystkie zmiany zrealizowane przez Magics w ostatnim patch, który oferuje graczom nowe doświadczenie w grze.

Wśród zmian, gracze mogą znaleźć zupełnie nowy interfejs, realizację dziennych misji, które pozwalają im na zdobycie dodatkowych nagród i ulepszony system wyszukiwania rozgrywek, aby przyspieszyć dostęp.

Ponadto, dodane zostały Punkty za Postawę, aby rozpoznać nieaktywnych graczy i uniknąć, aby inni użytkownicy utracili doświadczenie w wyniku tych działań. Jednak, nie będzie to miało wpływu na użytkowników, którzy doświadczają problemów z utratą połączenia internetowego.

Reklama

Gracze, którzy zarejestrowali się do Beta (http://cronix.idcgames.com) otrzymają zawiadomienie na email o dostępności do beta i będą mieć możliwość przetestowania tych nowości w ojczystym języku.

CroNix to MOBA free-to-play osadzony w futurystycznym świecie zniszczonym przez nieliczne wojny i klęski żywiołowe, który oferuje graczom unikalne pola bitew, aby poddać próbie ich umiejętności wraz z innymi przeciwnikami.

Oprócz typowych elementów MOBA, w CroNix gracze muszą zarządzać swoimi zasobami i planować swoje ataki, co odróżnia tę grę od sobie podobnych.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: CroNix Online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy