Call of Duty niedługo w Game Passie? Plotki mówią o przygotowaniach Microsoftu

Summer Game Fest zapowiada się na przełomowe wydarzenie. Wśród informacji, których już teraz spodziewamy się po nadchodzącym pokazie, ma pojawić się zapowiedź debiutu Call of Duty w Xbox Game Passie.

Już teraz wiemy, że tegoroczny Summer Game Fest będzie pełen ekscytujących zapowiedzi. Oprócz standardowej, czerwcowej transmisji influencerzy i przedstawiciele mediów wezmą udział w trzydniowym wydarzeniu w Los Angeles. Będzie to okazja na zobaczenie różnych zapowiedzi i ogranie nadchodzących produkcji, aby później opowiedzieć o nich graczom.

Tom Henderson informował również ostatnio, że podczas Summer Game Fest 2024 zobaczymy Call of Duty: Black Ops Gulf War. Microsoft na letnią imprezę trzyma coroczną zapowiedź nowej odsłony COD-a. Na razie nie wiemy o niej zbyt wiele i nie jest do końca jasne, ile w czerwcu pokaże nam Activision, ale mamy dostać oficjalne potwierdzenie tytułu gry, a potencjalnie nawet fragment rozgrywki i datę premiery.

Reklama

Jak się okazuje, może nie być to koniec atrakcji dla fanów Call of Duty. Henderson twierdzi bowiem również, że Microsoft szykuje się do jeszcze jednego ogłoszenia. Amerykański gigant planuje wzbogacić Xbox Game Passa o starsze odsłony popularnego shootera. Subskrybenci usługi na PC oraz konsolach mieliby tym samym dostęp do poprzednich części COD-a.

Chociaż nie jest to jeszcze informacja potwierdzona i sam Henderson stwierdza, że Microsoft na razie “szykuje się" do takiej zapowiedzi, nie byłoby to dla większości duże zaskoczenie. Biblioteka Activision Blizzard małymi kroczkami zmierza ostatnio do Xbox Game Passa. Największą do tej pory premierą było oczywiście Diablo 4, które trafiło do szerokiego wachlarza gier tej usługi, potencjalnie zachęcając do zakupu abonamentu bardzo wielu fanów action RPG. 

Warto mieć również na uwadze fakt, że Black Ops Gulf War wciąż będziemy musieli kupić w dniu premiery i zapłacić za nie pełną cenę. Nic nie wskazuje na razie na chęć wrzucania najnowszych odsłon serii do Xbox Game Passa. Pytanie czy trend ten utrzyma się na dłużej i czy w pierwszym kwartale przyszłego roku, kiedy większość zainteresowanych kupi już nowego COD-a, Microsoft nie zdecyduje się na zmianę strategii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | Xbox Game Pass | Activision
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy