​Black Adam jako grywalna postać MultiVersus zalicza opóźnienie

Mamy złe wieści dla fanów MultiVersus. Postać z komiksów DC, Black Adam, który miał się pojawić w grze w tym tygodniu, zalicza opóźnienie. Players First Games nie jest gotowe by zaprezentować nowego wojownika.

Postać Black Adama po raz pierwszy oficjalnie zapowiedziana została w sierpniu, choć już wcześniej wyciekła lista bohaterów, którzy mieli wkrótce dołączyć do gry. W komiksach DC Black Adam pojawia się od 1945 roku, a ostatnio najczęściej walczy z Supermanem. W tym tygodniu miał z nim walczyć także na arenach MultiVersus, a niektórzy gracze łączyli pojawienie się tej postaci w grze z premierą filmu z Dwaynem Johnsonem w roli głównej. Niestety, w ostatniej chwili okazało się, że postać jeszcze musi poczekać na swoją kolej jeśli chodzi o debiut w grze.

Reklama

W oświadczeniu skierowanym do graczy, twórcy gry stwierdzili, że postać nie jest jeszcze w pełni gotowa by zmienić hierarchię MultiVersus, jednocześnie dziękując fanom za cierpliwość. Co nieco na temat sytuacji wokół postaci ujawnił również designer systemów gry, Devin Gajewski, który napisał na swoim koncie na Twitterze, że decyzja o opóźnieniu była ciężka, ale twórcom potrzebny jest czas - natomiast finalny efekt ma być wart oczekiwania.

Aktualnie nie ma żadnych nowych informacji na temat zaktualizowanej daty premiery postaci. Wraz z Black Adamem, w grze miał się pojawić nowy tryb arcade, natomiast w tej chwili autorzy nie wspominają nic na temat ewentualnego przełożenia również tego aspektu gry. Sezon 1. MultiVersus kończy się 15 listopada i gracze mają nadzieję, że wszystkie zapowiadane nowości, w tym Black Adam oraz nowy tryb, zawitają do gry jeszcze przed tym terminem.

Pomijając postać Black Adama, autorzy mocno pilnują tajemnicy kto jeszcze dołączy do postaci w grze. Wycieki z grzebania w danych gry sugerują, że niedługo pojawić się w niej może Joker, a co ważniejsze - jego głosem może być legendarny Mark Hamil - identycznie jak w serialu animowanym o przygodach Batmana. Oprócz tego, niektórzy snują wizje, że do gry w bliżej nieokreślonej przyszłości mogą trafić bohaterowie Władcy Pierścieni oraz Mortal Kombat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MultiVersus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy