Jeszcze w tym tygodniu do MultiVersus trafią Black Adam i tryb Arcade

​Graczy MultiVersus czeka parę bardzo ciekawych atrakcji. Darmowa bijatyka ma dostać w tym tygodniu obszerną aktualizację, która wprowadzi tryb arcade oraz Black Adama.

Bardzo szybko po sukcesie MultiVersus stało się jasne, że gra będzie regularnie aktualizowana, a deweloperzy mają wieloletnie plany na rozwój swojej produkcji. Jeszcze w sierpniu dowiedzieliśmy się w rezultacie, że Black Adam w trakcie pierwszego sezonu trafi do gry. Twórcy mają dotrzymać tego słowa jeszcze w tym tygodniu.

Moment debiutu Black Adama w MultiVersus jest oczywiście bardzo adekwatny. Do kin wszedł właśnie film z Dwayne Johnsonem, który mocno podzielił widzów. Eksperci podeszli do nowego filmu bardzo krytycznie i trudno znaleźć w sieci pozytywną recenzję. Mówi się o nierównym, przeciętnym filmie, który nie da uniwersum DC tego, czego zdaje się teraz potrzebować.

Reklama

Co jednak najważniejsze, zadowoleni wydają się fani. Miłośnicy The Rocka i filmów superbohaterskich z szerokimi uśmiechami na twarzy oglądali kolejnego akcyjniaka. Film w box office zarobił jak na razie 67 milionów dolarów i ostatecznie udało mu się najwyraźniej trafić do serc osób, które szukały po prostu solidnej rozrywki na weekend.

Część z nich może teraz chcieć spróbować swoich sił w MultiVersus, kiedy do darmowej gry trafi główny bohater filmu. Black Adam zadebiutuje razem z trybem Arcade, który zapewni nieco contentu dla zwolenników gry w pojedynkę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MultiVersus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy