Reklama

Battlefield 2042 - w grze pojawi się Polka. Kim jest Ewelina Lis?

​EA DICE prawdopodobnie planuje wprowadzić do Battlefielda 2042 polską operatorkę - Ewelinę Lis.

Piszemy "prawdopodobnie", ponieważ twórcy nie poinformowali o tym póki co oficjalnie. O planach dowiedzieliśmy się z Twittera, od użytkownika o pseudonimie Temporyal. To wiarygodny informator, który do tej pory niejednokrotnie pisał o aktualizacjach Battlefielda przed premierą.

Temporyal w plikach Battlefielda 2042 doszukał się śladów Eweliny Lis, polskiej operatorki znanej pod pseudonimem "Obrończyni Gdańska". Kobieta jest specjalistką do spraw kierowanych pocisków rakietowych. To nowy rodzaj broni, który prawdopodobnie zadebiutuje w nadchodzącym, pierwszym sezonie gry.

Reklama

Battlefield 2042 - co wiemy o pierwszym sezonie?

Pierwszy sezon Battlefielda 2042, nazwany Zero Hour, wprowadzi także dwa modele pojazdów: RAH-68 Shoshone oraz KA-99 Hannibal. EA DICE planuje też nowinki w trybach zabawy, nowe playlisty oraz nowe rodzaje przepustek sezonowych do kupienia. Nie znamy jeszcze daty rozpoczęcia pierwszego sezonu, ale możliwe, że dojdzie do niego w czerwcu.

Battlefield 2042 ukazał się 12 listopada ubiegłego roku i rozczarował prawie wszystkich fanów. Większość z nich była zdania, że gra została wydana niedokończona - z bardzo skromną zawartością i z długą listą błędów oraz niedoróbek. Po paru miesiącach od premiery serwery świecą pustkami. Jednak EA DICE nie ustaje w staraniach o odzyskanie zainteresowania fanów. Studio nie tylko naprawia błędy, ale też planuje szereg rozszerzeń zawartości, m.in. w ramach sezonów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy