Reklama

Battlefield 2042 z kolejnymi problemami, a gracze nie szczędzą gorzkich słów

Przez chwilę wydawało się już, że Battlefield 2042 może ponownie, jak przy swojej oficjalnej premierze namieszać na rynku strzelanek. Tymczasem gracze po raz kolejny dzielą się kolejnymi problemami, z którymi zmaga się ta produkcja.

A jedną z najświeższych bolączek jest poruszanie się myszą. Na kanale YouTubera i streamera znanego pod pseudonimem "OmniEnders" zagościł film, który dosyć rozległe wziął ten problem pod lupę - pod względem analitycznym i praktycznym.

Wiele wskazuje na to, że problem nie stoi po stronie peryferyjnym, mechanicznym i ściśle związanym z urządzeniem. W istocie poruszanie się myszą w nowym Battlefield 2042 nie jest do końca płynne. Jak zaobserwowali niektórzy gracze: "wejście myszy może być wirtualizowane przez warstwę oprogramowania i nie działa tak, jak powinno" - wybrzmiał jeden z komentarzy.

Reklama

Inni użytkownicy podkreślali, że z tym problemem zmagają się od początku istnienia gry. Zaznaczyli również, że próbowali już wielu różnych rzeczy i potencjalnych metod rozwiązań problemu, ale nic finalnie nie przyniosło określonego, pożądanego rezultatu.

Jeden z użytkowników pokusił się o bezwzględniejszą opinię. "Łatwe rozwiązanie, usuńcie tę śmieciową grę z waszych komputerów" - napisał.

Pod tematem w serwisie Reddit rozległa się dosyć obszerna dyskusja. Bardzo szybko okazało się, że problem jest globalny i niemal wszyscy zmagają się ze stanem rzeczy, który przedstawiony został w filmie youtubera"OmniEnders" i ściśle dotyczy gry Battlefield 2042.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 2042

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy