Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Battlefield 1: Polska armia na zwiastunie inspirowanym grą EA

Zaprezentowany w ubiegłym tygodniu zwiastun nowej części serii Battlefield wywołał niemałe poruszenie wśród miłośników tego gatunku gier. Materiał filmowy robi prawdziwą furorę w sieci, w szczególności na oficjalnym kanale marki EA w serwisie YouTube, gdzie obejrzało go już prawie 30 milionów użytkowników.

Krótki, bo trwający niewiele ponad minutę, trailer musiał zrobić spore wrażenie także na polskiej społeczności, bo w internecie pojawiły się już filmy inspirowane najnowszym dziełem studia DICE. Z tą różnicą, że w głównych bohaterów nie wcielają się wymyślone na potrzeby gry fikcyjne postacie z wirtualnego świata, a żołnierze polskiej armii! To trzeba koniecznie zobaczyć.

Materiał został bardzo dobrze zmontowany. Podczas wsłuchiwania się w grający w tyle znany utwór "Seven Nation Army" możemy podziwiać prezentacje wyposażenia, z jakiego korzystają siły specjalne polskiego wojska. Jeżeli minutowy film powyżej wzbudził w was apetyt na więcej, to poniżej możecie obejrzeć dłuższą, nieco rozszerzoną, równie świetną wersję.

Całość prezentuje się naprawdę profesjonalnie. Do tego stopnia, że film mógłby być swobodnie wykorzystywany w charakterze spotu promującego polskie oddziały zbrojne. Wydaje nam się, że mogłoby to wpłynąć na zwiększenie frekwencji, jeśli chodzi o chętnych decydujących się na podjęcie takie służby dla ojczyzny.

Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 1

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje