Reklama

Autorzy Hitmana 3 ujawniają plany na nową zawartość w grze

IO Interactive ujawniło serię wyzwań, które pojawią się w Hitmanie 3 w ciągu najbliższych 3 miesięcy. Jest to oficjalna “mapa drogowa" rozwoju gry w zimowych miesiącach.

Hitman 3 ma długą historię z dodatkową zawartością - autorzy dorzucają coś nowego praktycznie co miesiąc. Zarówno listopadowa, jak i nowa, dopiero planowana, zimowa “mapa drogowa" zawierają mnóstwo nowych aktywności oraz gadżetów, z których mogą skorzystać gracze.

Prezenty na święta i 2. urodziny gry

Hitman 3 niedługo będzie obchodził drugie urodziny, nic więc dziwnego, że gracze znajdą tam mnóstwo nowych wyzwań. Ujawnione dzisiaj plany rozwoju dotyczą zarówno nowości, jakie otrzyma gra w grudniu jak i w styczniu. Oficjalny kanał gry na Youtube otrzymał nawet nowy materiał video, który omawia szczegóły. Wśród nowej zawartości znajdziemy chociażby atrakcje związane ściśle ze świętami Bożego Narodzenia.

Reklama

Z nowych wyzwań, warto wspomnieć na przykład o nowej świątecznej misji, w której musimy powstrzymać rabusiów, którzy planują skok na uczestników przyjęcia w Paryżu. W misji tej znajdziemy dwa możliwe do odblokowania elementy - jednym z nich jest zabawkowy robot, który w odpowiednim momencie może zadziałać niczym granat błyskowy. Drugi natomiast to bomba ukryta w prezencie gwiazdkowym. Misja będzie dostępna dla posiadaczy pełnej gry, ale będzie aktywna jedynie od 1 grudnia do 5 stycznia dla posiadaczy darmowego Starter Packa.

Specjalne kontrakty

Wideo prezentuje również szczegóły innych elementów, które będzie można odblokować, na przykład złotą wersję karabinu Shashka A33. Aby go odblokować, należy ukończyć specjalny kontrakt, dostępny na początku grudnia. 15 grudnia pojawi się zestaw kontraktów stworzonych przez społeczność, a w kolejnym tygodniu misja The Icon. Końcówka grudnia to kolejny, nowy cel.

Rok 2 dodatkowej zawartości dla Hitmana 3 kończy się w styczniu, a miesiąc ten zacznie się Śnieżnym Festiwalem w Hokkaido. 5 stycznia gracze otrzymają nowe wyzwanie, za które otrzymają mroźną wersję ICA 19 Baller. 6 stycznia w grze pojawi się kolejny wyjątkowy cel, The Forger, który był pierwszym celem stworzonym na potrzeby rebootu gry w 2016 roku.

Rogalik w Hitmanie 3

Na koniec roadmapy zaplanowano start trybu Freelancer, czyli czegoś w rodzaju rogue-like’a, który ma się pojawić jako darmowy dodatek. Pełna “mapa drogowa" dostępna jest na oficjalnej stronie gry. Natomiast jeśli jeszcze nie macie “podstawki", dostępna ona jest na PC, PS4, PS5, Xboxach starej i obecnej generacji oraz Nintendo Switch.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hitman 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy