Reklama

Hitman 3: Duża, darmowa aktualizacja zawierająca nową mapę

​Hitman 3 był jedną z najlepszych gier, które zadebiutowały na rynku w ubiegłym roku. Najnowsza część serii zdobyła serca nie tylko fanów, ale także ekspertów. Teraz studio IO Interactive zaskoczyło posiadaczy gry. Postanowili oni wprowadzić kilka ważnych dodatków zupełnie za darmo. Bezpłatna będzie również możliwość rozgrywki, ale tylko przez dziesięć dni.

Seria Hitman zachwyca od lat

Seria gier o płatnym zabójcy - Agencie 47, czyli tytułowym Hitmanie uchodzi za kultową od wielu lat. Pierwsza cześć serii zadebiutowała na półkach sklepowych już w 2000 roku. Od tego czasu powstało aż 10 różnych pozycji pod marką Hitman, odnoszących się do całej historii. Gracze polubili tytuł za dbałość twórców o szczegóły, ciekawą fabułę i nietypowy skradankowy styl. Wiele misji trzeba wykonać w taki sposób, by nie być zauważonym.

Nie jest to częsta metoda na wykonywanie zadań w grach wideo. Twórcy najczęściej oczekują walki i dynamicznych scen, zamiast przekradania się między półkami. Hitman 3 pojawił się na rynku w ubiegłym roku i został bardzo dobrze oceniony.

Reklama

Zarówno gracze, jak i eksperci wystawili bardzo dobre noty tej pozycji. Jest to świetny powrót do dawnych modeli rozgrywki, z dodatkiem nowoczesnych elementów, które są w obecnych grach wideo. Twórcy jednak nie porzucili szybko projektu. Właśnie ukazała się duża aktualizacja.

Nowa mapa w Hitmanie!

Twórcy przygotowali na wrzesień mnóstwo atrakcji dla fanów serii. Pierwszą z nich jest darmowa możliwość rozgrywki w trzecią część Hitmana. Bezpłatny okres potrwa aż 10 dni (22 września - 3 października), więc spokojnie będzie można ukończyć fabułę bez większych kłopotów. 8 września uruchomiony zostanie nowy Kontrakt, który dostępny będzie na nowo dodanej mapie - Wyspie Ambrose.

Ostatni tydzień miesiąca będzie obfitował w podróże. Najpierw udamy się na Wyspę Sgail, by 30 września wykonywać zadania na wyspie Hokkaido. Wiele wskazuje zatem na to, że nowe aktywności, które przygotowali twórcy dla swoich klientów są bardzo rozbudowane i wręcz mogą szokować niektórych swoich rozmachem. Pokazuje to, że studio IO Interactive dba o to, by gracze czerpali jak najwięcej radości z gry. Warto dodać, że wszystkie dodatki są darmowe dla posiadaczy kopii gry i nie będą musieli oni płacić dodatkowych pieniędzy za nową zawartość.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama