Amazon Prime Gaming w marcu 2023 roku rozbija bank. Otrzymacie kultowe RPG!

Amazon nie przestaje rozpieszczać graczy. Poznaliśmy właśnie gamingową ofertę, która do wszystkich subskrybentów usługi Prime trafi już za kilka dni, w marcu 2023 roku. Na liście znajdziemy kilka perełek w tym legendarne Baldur’s Gate: Enhanced Edition.

Amazon już od dłuższego czasu daje się poznać z bardzo pozytywnej strony, jeśli chodzi o rozwijany u tego giganta sektor gamingowy. Co miesiąc bowiem do biblioteki abonentów usługi Amazon Prime trafiają kolejne interesujące produkcje. Zwykle bywa tak, że w każdym miesiącu do zgarnięcia jest przynajmniej jeden tytuł najwyższych możliwych lotów.

Przykładowo w minionym miesiącu gracze mogli pobrać prawdziwy klasyk - The Elder Scrolls III: Morrowind Game of The Year, a oprócz tego popularną bijatykę trzeciooosobową Divine Knockout (DKO). W sumie do dyspozycji subskrybentów oddano aż 9 gier.

Reklama

Chociaż w marcu Amazon zaserwuje mniej, bo 7 tytułów, to na liście znajdziemy naprawdę ciekawe gry, na czele z Baldur’s Gate: Enhanced Edition, czyli odświeżoną, zremasterowaną wersję kultowego cRPG-a, który zachwycił miliony graczy i zyskał bardzo szerokie grono zwolenników.

Warto przypomnieć także, że Amazon zmienił nieco politykę działania usługi Prime Gaming. Od lutego gry rozdawane przez serwis nie będą trafiać hurtem do subskrybentów. W zamian za to abonenci będą otrzymywać dostęp do gier seriami co czwartek, zwykle od początku miesiąca.

Amazon Prime Gaming w marcu 2023 roku z imponującą ofertą. Oto ona:

2 marca:

9 marca:

  • Adios
  • I Am Fish

16 marca:

  • Faraway 3: Arctic Escape 16 marca

23 marca:

  • Book of Demons - od 23 marca
  • Peaky Blinders: Mastermind - od 23 marca

30 marca:

  • City Legends: Trapping in Mirror - Collector’s Edition - od 30 marca
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Baldur's Gate | Amazon Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy