Głośny transfer "Valkyrae"
O 26-latce w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno. Kobieta przez wiele lat związana była blisko z platformą Twitch.tv. W tym roku jednak to uległo zmianie. Amerykanka dokonała transferu i podpisała umowę z YouTube’m, co odbiło się bardzo szerokim echem.
To właśnie na tej platformie gości w podcaście "100 Thieves Cast", prowadzonym przez organizację esportową, której jest współwłaścicielką. Opowiada tam o różnych historiach ze swojego życia.
Dzięki temu można dużo bardziej poznać kobietę z osobistego punktu widzenia. Niedawno wypowiadała się na temat używek. Teraz "na tapetę" wszedł temat związków i poszukiwania partnera przez "Valkyrae".
Okazuje się, że nie jest łatwo w tej materii. Amerykanka na Instagramie ma 3,8 miliona obserwujących, co z pewnością nie ułatwia poszukiwania partnera.
Moje standardy są teraz niewiarygodnie wysokie. Miałem już kilka naprawdę złych relacji i po prostu nigdy więcej nie chcę mieć z tym do czynienia.
Hofstetter wspomniała również o tym, że nie miała łatwo w swoich poprzednich związkach. Duży wpływ miał na to status finansowy i materialny kobiety, który osiągnęła dzięki swojej twórczości internetowej.
W przeszłości miałam relacje, w których partnerzy porównują swój sukces do mojego i to jest do bani. Właściwie doszło do punktu, w którym nawet nie chciałam dzielić się niczym dobrym, co się działo, ponieważ zraniłoby to ich uczucia.