Jabra Evolve2 55 - nie samym gamingiem człowiek żyje. Czysta przyjemność

Jabra Evolve2 55 to słuchawki, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników - zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. To jakość warta swojej ceny.

Jabra Evolve2 55 zapakowano w standardowe opakowanie, na którym znalazła się wizualizacja produktu, nazwa modelu i logo firmy. Szereg informacji o funkcjach jest dostępny z przodu, a na odwrocie znajdujemy dodatkowe dane techniczne. Słuchawki zostały solidnie zabezpieczone - umieszczono je w solidnym, dwuczęściowym kartonie. Oprócz samego urządzenia w opakowaniu znaleźliśmy następujące akcesoria: adapter Bluetooth Link 380; etui na słuchawki; kabel USB o długości 1,2 m; dokumentacja użytkownika; stojak na biurko.

Jabra Evolve2 55 - specyfikacja techniczna:

Reklama

  • Tłumienie szumów (ANC - Active Noise Cancellation)
  • Rozmiar głośnika: 28mm
  • Zakres częstotliwości głośnika: 20 Hz - 20000 Hz
  • Czas odtwarzania muzyki: do 18 godzin (z ANC wyłączonym)
  • Czas rozmów: do 16 godzin (z ANC lub światłem zajętości wyłączonym)
  • Technologia bezprzewodowa: Bluetooth 5.2
  • Zasięg operacyjny (Bluetooth): do 30 m
  • Równoczesne połączenia Bluetooth: dwa
  • Typ baterii: akumulator litowo-jonowy
  • Gwarancja: 2 lata

Jednym z najważniejszych aspektów Jabra Evolve2 55 jest komfort. W ramach technologii Air Comfort wprowadzono bardzo miękkie, perforowane warstwy pianki w poduszkach na pałąku, aby zminimalizować nacisk. Wykorzystano także nowy materiał i wzór dla równomiernego rozłożenia ciśnienia. Słuchawki są tak lekkie, że nawet po długim noszeniu nie czuć żadnego dyskomfortu.

Evolve2 55 wyposażono również w ergonomiczne nauszniki, które zwiększają komfort użytkowania. Obracają się i poruszają wraz z użytkownikiem, co pozwala skupić się na pracy bez przerw na korektę ułożenia słuchawek.

Kolejną kluczową cechą jest aktywne tłumienie hałasu (ANC), które efektywnie redukuje dźwięki z otoczenia. Działa ono w połączeniu z mikrofonami kompresującymi hałas, co przekłada się na lepsze przekazywanie dźwięku. W efekcie można cieszyć się krystalicznie czystą komunikacją, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.

Jabra zastosowała również technologię ClearVoice, która gwarantuje doskonałą słyszalność naszego głosu nawet w głośnych miejscach. Jest to zaawansowana technologia własna firmy, która łączy w sobie najnowsze algorytmy, kształtowanie wiązki i system wielomikrofonowy. W praktyce rozwiązanie sprawdza się świetnie. Słuchawki umożliwiają prowadzenie rozmów i spotkań nawet w najgłośniejszych środowiskach.

W przerwie między spotkaniami można natomiast zanurzyć się w bogatym brzmieniu muzyki. Jabra Evolve2 55 to słuchawki, które dostarczają do uszu bardzo czysty, kryształowy dźwięk. Brzmienie jest wyraźne i klarowne, z naciskiem na niskie tony, ale generalnie dosyć wyważone. Podczas testów, słuchając różnych gatunków muzycznych, nie zauważyliśmy żadnych oznak trzaskania czy drgań. Ponadto słuchawki Evolve2 55 mogą jednocześnie łączyć się z wieloma urządzeniami, szybko odtwarzając najnowszy dźwięk podczas przełączania między sparowanymi gadżetami. 

Jabra Evolve2 55 oferuje do 18 godzin życia baterii, co pozwala na całodniowe użytkowanie bez konieczności ładowania. Oczywiście do osiągnięcia tak dobrego wyniku konieczne jest wyłączenie ANC. Jednak nawet z włączonym ANC czas pracy słuchawek jest satysfakcjonujący.

Jabra Evolve2 55 to doskonały wybór dla osób pracujących zdalnie (choć słuchawki sprawdzają się świetnie podczas grania w gry wideo czy słuchania różnych gatunków muzyki). Zaawansowane technologie, takie jak ANC, ClearVoice i Air Comfort, umożliwiają skupienie się na pracy, wyraźną komunikację i komfort użytkowania przez cały dzień. Ponadto długa żywotność baterii sprawia, że nie musimy ciągle pamiętać o podłączaniu ich do źródła prądu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jabra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy