Reklama

Zwiastun Super Mario Odyssey na silniku Grand Theft Auto IV

Przy okazji imprezy, w trakcie której ujawniono szczegóły na temat premiery konsoli Nintendo Switch, zapowiedziano Super Mario Odyssey. Pewien gracz postanowił odtworzyć zwiastun gry na silniku Grand Theft Auto IV.

Pierwszy trailer najnowszej produkcji z wąsatym hydraulikiem w roli głównej zdradził, że podczas zabawy trafimy nie tylko do fantastycznego świata, ale także - po raz pierwszy w historii cyklu - do współczesnego miasta. Jeden z użytkowników pokusił się o mały eksperyment.

Internauta o pseudonimie CrowbCat przygotował film, w którym odtworzył fragment wspomnianego zwiastuna umiejscowiony w metropolii. Mario przemierza więc ulice Liberty City, wspinając się po budynkach i latając helikopterem.

Warto docenić pracę autora nagrania, aczkolwiek efekt prac wydaje się dosyć komiczny. Próba skakania zazwyczaj kończy się niepowodzeniem - bohater kończy rozpłaszczony na asfalcie. Jeden z problemów związany jest też z modelem hydraulika, który jest przesadnie wydłużony, co jednak spowodowane jest zapewne ograniczeniami technicznymi.

Reklama

Super Mario Odyssey zadebiutuje w tegorocznym okresie świątecznym na konsoli Switch, choć dokładna data premiery nie jest znana. Poniżej można obejrzeć wspomniane nagranie autorstwa CrowbCat:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje