Zobaczyliśmy pierwszy zwiastun serialu o słynnej serii gier Fallout

Fallout to kolejna znana gra wideo, która stała się celem scenarzystów i reżyserów. Platforma Amazon pokazała właśnie pierwszy trailer serialu na podstawie serii gier zapoczątkowanej przez Interplay Entertainment. Trzeba przyznać, że produkcja ta robiona jest z wielkim rozmachem i już zdobyła uwagę widzów.

Adaptacje gier wideo stają się trendem

Tworzenie seriali na podstawie hitowych gier wideo stało się ostatnio bardzo popularne. Niejako ten trend zapoczątkowało Arcane - film stworzony przy współpracy Riot Games z Netflixem. Jej fabuła inspirowana jest grą League of Legends. Opowiada on historię postaci znanych z jednej z najpopularniejszych gier wideo w historii branży.

Kilka miesięcy później również Netflix wypuścił na swojej platformie polsko-japońską produkcję - Cyberpunk: Edgerunners. Tym razem współpraca japońskich twórców z polskim studiem CD Projekt RED przyniosła owoce w postaci udanego serialu animowanego na podstawie hitowej gry z 2020 roku.

Reklama

Zarówno Arcane, jak i Cyberpunk: Edgerunners zebrały bardzo dobre oceny wśród widzów oraz krytyków. Twórcy filmowi postanowili iść dalej tym tropem i w styczniu tego roku na HBO Max zadebiutował The Last of Us. Serial od pierwszego odcinka podbił serca fanów i stał się jedną z najchętniej oglądanych tego typu produkcji ostatnich miesięcy.

Ekranizacja gry od studia Naughty Dog zebrała bardzo wysokie noty, a widzowie podkreślają wierne oddanie szczegółów znanych z pierwowzoru. Od kilku miesięcy wiadomo, że Amazon zajął się produkcją serialu na podstawie gry Fallout. Poznaliśmy właśnie zwiastun tej produkcji.

Krótki pokaz scen w serialu Fallout

Serial o post-apokaliptycznym świecie wykreowanym przez studio Interplay Entertainment budzi ogromne zainteresowanie. W niespełna dobę zwiastun obejrzało ponad 4 miliony internautów na platformie YouTube. Główną rolę zagra 52-letni aktor Walton Goggins, znany m.in. z występu w Karate Kid IV: Mistrz i uczennica. Obok niego w roli Lucy wystąpi Ella Purnell.

Wspomniany zwiastun trwa nieco ponad dwie i pół minuty. Widzimy na nim świat fantastyki, niezidentyfikowanych potworów i robotów mechanicznych. Głównym elementem fabuły jest nuklearna wojna i jej następstwa w alternatywnej historii lat 50-tych ub. wieku. Na premierę pierwszego sezonu trzeba jeszcze jednak poczekać kilka miesięcy.

Według zapewnień, pierwsze odcinki ujrzą światło dzienne dopiero 12 kwietnia przyszłego roku. Jednak zainteresowanie, jakie budzi już teraz zekranizowany Fallout pozwala przewidywać, że będzie to jeden z najbardziej hitowych seriali przyszłego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fallout | Amazon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy