Youtuber połączył GTA: San Andreas oraz Need for Speed

​Need for Speed i Grand Theft Auto to dwie legendarne serie gier wideo. Obie powstały jeszcze w końcówce lat 90-tych i do dziś cieszą się wielką rozpoznawalnością. A co, gdyby połączyć obie gry w jedno uniwersum? Takiego zabiegu dokonał pewien twórca internetowy.

Legendarne gry niezapomniane przez fanów

Największe tytuły w branży gier wideo, takie jak serie Grand Theft Auto czy Need for Speed od wielu lat mogą cieszyć się milionami fanów na całym świecie. Tytuły te wieloletnią obecnością na rynku zapracowały na to, by dziś cieszyć się rozpoznawalnością, a nawet posiadaniem statusu legendy wśród gier wideo.

Oznacza to również, że wielu graczy próbuje modyfikować te tytuły. Szczególnie dotyczy to starszych części, które dzisiaj mogą być nieco archaiczne, a ich zawartość nie tak kompletna, jak to się wydawało w momencie premiery kilkanaście lat temu.

Reklama

Fani jednak dbają o to, by nowa zawartość pojawiała się GTA czy Need for Speedach. A co, jeśli byśmy połączyli te dwa tytuły w jedno? Wydaje się być to absurdalnym pomysłem, gdyż obie gry mają zupełnie inny charakter, odmienną fabułę i są ogółem zupełnie innymi tworami. Jednak zarówno w dziele od Electronic Arts, jak i u Rockstar Games auta pełnią bardzo ważną rolę. Jeden z twórców internetowych postanowił połączyć obie gry.

Auto z Need for Speed mknie ulicami stanu San Andreas

BMW M3 GTR jest jednym z najbardziej ikonicznych aut serii Need for Speed. Samochód znany przede wszystkim z Need for Speed: Most Wanted z 2005 roku, wszedł do klasyków ze względu na swoje charakterystyczne, niebieskie malowanie. Prawdopodobnie nie ma bardziej charakterystycznego auta dla serii, niż ten niemiecki sportowy model niemieckiej marki. Youtuber znany w sieci pod pseudonimem "nikitozz" postanowił przenieść legendarne auto na ulice stanu San Andreas, a konkretnie do miast Los Santos czy Las Venturas.

Na filmie jak BMW M3 świetnie sobie radzi po górskich regionach mapy GTA: San Andreas. Kierowca uczestniczy także w ucieczce przed policją, co jest również wspólnym mianownikiem dla GTA oraz Need for Speeda. Z całą pewnością ta modyfikacja może wywołać w fanach starszych gier wideo mnóstwo wspomnień, uśmiechu na twarzy i nostalgii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA: San Andreas | Need for Speed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy