GTA VI otrzyma ciekawą mechanikę? To może być innowacja!

Przecieki związane z GTA VI prawdopodobnie nie znajdą swojego finału aż do czasu oficjalnego ogłoszenia i wydania na rynek tej wyczekiwanej gry. Jedna z najnowszych spekulacji rzuca nieco więcej światła na warstwę fabularną nadchodzącej odsłony serii Grand Theft Auto.

Swoimi przemyśleniami podzielił się jeden z użytkowników Reddita. Pod lupę do pieczołowitego przeglądu oraz analizy wziął on materiały, które wyciekły do sieci we wrześniu już blisko pół roku temu. Łącznie było to kilka gigabajtów danych, głównie filmów i konceptów graficznych z GTA VI.

Według tego użytkownika (u/dlovan666) GTA VI w warstwie fabularnej zawierać może wbudowany tryb kooperacji. Gracze sterowaliby dwoma protagonistami - Jasonem oraz Lucią. Na jednym z klipów, które wyciekły, zaobserwować można było dwie grywalne postacie i nic nie wskazywały na to, że któryś z tych bohaterów prowadzony jest przez sztuczną inteligencję.

Reklama

Wieść ta bardzo mocno podekscytowała społeczność graczy związanych z GTA VI. Ci wskazywali, że wspólne, nawet częściowe przechodzenie gry z przyjaciółmi byłoby innowacyjnym i ciekawym doświadczeniem. Oczywiście jak do większości nieoficjalnych wycieków podchodzić trzeba z należytym dystansem.

A skoro już jesteśmy w temacie przecieków, to przypomnijmy, że w ostatnim czasie fanów GTA rozgrzała grafika, która rzekomo prezentowała pierwszy oficjalny zrzut z nadchodzącej szóstej odsłony serii. W międzyczasie graczom udało się zrekonstruować mapę z GTA VI i szybko okazało się, że jej gabaryty są... potężne. Kolejny wyciek rzucił z kolei więcej światła na grywalne lokacje, które najprawdopodobniej ujrzymy w wyczekiwanej produkcji. Więcej ciekawych rzeczy w tym temacie możecie poczytać pod tym adresem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy