XDefiant z pierwszą aktualizacją. Ubisoft wzbogacił grę o ważną funkcję

Twórcy XDefiant nie próżnują. Zaledwie kilka dni po premierze pełnej wersji nowej konkurencji dla Call of Duty światło dzienne ujrzała pierwsza aktualizacja.

Na każdym kroku widać potwierdzenie faktu, że na XDefiant czekało bardzo wielu graczy. Na początku można było dojść do takich wniosków po oglądalności na Twitchu oraz problemach z serwerami zaraz po uruchomieniu premierowej wersji gry. Zainteresowanie było bardzo duże i sami deweloperzy nie spodziewali się nawet, że tak wiele osób może sięgnąć po ich multiplayer. 

Niedługo po uporaniu się z serwerami Ubisoft oficjalnie poinformował ponadto, jak duże jest faktycznie zainteresowanie XDefiant. Po zaledwie kilku dniach produkcja francuskiego wydawcy przekroczyła aż trzy miliony unikalnych użytkowników. Jest to niemałe osiągnięcie dla deweloperów i wynik, który może znacząco wzrosnąć w ten weekend. 

Reklama

W ramach odpowiedniego rozpoczęcia weekendowego grindu Ubisoft wypuścił pierwszą aktualizację do XDefiant. Na oficjalnej stronie wydawcy pojawiła się pełna lista wszystkich zmian wprowadzonych w ramach najnowszego patcha. Opublikowany post nie jest może zbyt długi, ale porusza kilka ważnych tematów, w tym regularnie sugerowaną przez graczy zmianę. 

Największą nowością pierwszej aktualizacji jest uruchomienie Practize Zone. Strefa treningowa to nieodłączny dodatek większości online FPS-ów, który pozwala przetestować bronie oraz ekwipunek poza zwykłym meczem, bez obaw o otaczających nas przeciwników. Graczom powinno to dać lepszą szansę na dokładne przeanalizowanie wielu broni i przyjrzenie się skutecznym buildom. 

Practice Zone to na pewno świetna wiadomość dla wszystkich fanów XDefiant i właściwy krok w kierunku dalszego rozwoju gry. Wielu graczy ma nadzieję, że następnym tematem zaadresowanym przez deweloperów będą cheaterzy. W darmowych shooterach jest to ogromny problem i jeżeli Ubisoft nie zareaguje szybko, może on błyskawicznie wymknąć się spod kontroli. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: XDefiant | Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy