Reklama

Xbox One w Polsce już wkrótce z obsługą polskich sieci kablowych?

Xbox One zadebiutował w naszym kraju 5 września. I choć nie ujawniono jeszcze jak przebiega sprzedaż w naszym kraju, to z pewnością polski oddział Microsoftu nie ma łatwo w przekonaniu do siebie klientów.

Wszystko przez opóźnioną premierę konsoli oraz ogromne zainteresowanie PlayStation 4, które w rekordowym czasie trafiło do 100 tys. polskich odbiorców. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Microsoft może skuteczniej przyciągnąć naszą uwagę, za sprawą rzekomo nadchodzącej aktualizacji.

Jak donosi serwis PPE, powołując się na anonimowe źródło, jeszcze w październiku bieżącego roku konsola Xbox One otrzyma dwie istotne aktualizacje. Pierwsza z nich umożliwi obsługę polskich sieci kablowych z poziomu urządzenia.

Według informatora, Microsoft podpisał już umowy z takimi dostawcami jak Cyfrowy Polsat, UPC czy Netia. Jeśli ten wyciek okaże się prawdziwy, to Xbox One pod względem ilości materiałów wideo w języku polskim położy konkurencję na łopatki - dla porównania obecnie na PlayStation 4 można oglądać wyłącznie materiały za pośrednictwem aplikacji Player.

Reklama

Drugim elementem ma być wprowadzenie już w przyszłym miesiącu pełnej obsługi Kinecta w języku polskim, co według opinii graczy i tak powinno się znaleźć już w dniu premiery. Powyższa informacja nie została póki co potwierdzona. Pozostaje tylko czekać na oficjalne oświadczenie Microsoftu w tej sprawie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje