Reklama

Wyciekły nowe szczegóły na temat Assassin’s Creed Rift

​Fani Assassin’s Creeda spragnieni informacji na temat kolejnej gry nie muszą jednak czekać do września. Na dwa tygodnie przed zaplanowanym pokazem wyciekły szczegóły AC Rift.

Społeczność Assassin’s Creeda jest aktualnie w trakcie niemałego święta. Słynna seria Ubisoftu ma już 15 lat, co wydawca postanowił uczcić, wspominając każdą jej odsłonę, jedna po drugiej. Tydzień w tydzień gracze cofają się do konkretnej gry i wspominają, jakie odczucia towarzyszyły im podczas pierwszego przejścia.

Przy okazji trwającego święta zaadresowano również temat przyszłości serii. Wiemy jak na razie o dwóch projektach w świecie Assassin’s Creeda - potwierdzonym już Infinity oraz krążącym właśnie po internecie Rifcie. W odpowiedzi na prośby fanów Ubisoft poinformował, że 10 września odbędzie się Ubisoft Forward mający na celu pokazać plany wydawcy na przyszłość.

Reklama

Zanim jednak zdążyło dojść do tego wydarzenia, YouTuber Jonathan przedstawił w swoim nowym materiale potężną porcję szczegółów na temat Assassin’s Creed Rift. Według jego informacji oficjalna nazwa gry to Assassin’s Creed Mirage, ma zadebiutować wiosną przyszłego roku, a jej akcja dzieje się pomiędzy latami 860 a 870 w Bagdadzie.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, głównym bohaterem opowieści będzie Basim. Ubisoft wraca podobno do rozwiązań ze starszych gier i rezygnuje z kilku elementów RPG, w tym z systemu leveli. Do podstaw ma zostać sprowadzony również gameplay. Nie spodziewajmy się więc tony buildów oraz umiejętności.

Część najnowszego przecieku potwierdził w krótkim tweecie Jason Schreier. Według jego źródła nieprawdziwa jest jedynie informacja, że eksplorować będziemy kilka różnych miast.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy