Ubisoft+ może niedługo trafić na Xboxa

Przecieków ze świata Ubisoftu ciąg dalszy. Francuski wydawca szykuje się najwyraźniej do współpracy z Microsoftem. Logo usługi Ubisoft+ zauważono ostatnio w bazie danych Xbox Store.

O Ubisofcie rzadko mówi się ostatnio pozytywnie. Słuchaliśmy plotek o potencjalnej sprzedaży, oglądaliśmy koniec Hyper Scape, a teraz czekamy na Skull and Bones, które przeżywa podobno bardzo długi i męczący proces produkcji. Dużo mówiło się o tym, że wydawcy brakuje jakiegoś większego hitu i nie może polegać wyłącznie na Assassin’s Creedzie.

Nie da się jednak ukryć, że Ubisoft ma na swoim koncie dziesiątki doskonale znanych i świetnych tytułów, które kojarzą miliony graczy na całym świecie. Doskonałym tego przykładem jest usługa Ubisoft+ oferująca dostęp do szerokiej biblioteki wydawcy. Posiadacze abonamentu mogą do woli ogrywać różne produkcje, od The Crew 2, przez Assassin’s Creeda, aż po serię Far Cry.

Reklama

Według najnowszych doniesień Ubisoft+ może trafić niedługo na Xboxa. Jak na razie usługa dostępna jest w ramach PlayStation Plus Extra oraz Premium i można kupić ją na PC. Logo Ubisoft+ znaleziono jednak ostatnio w backendzie Xbox Store, co rozpoczęło spekulacje wśród fanów. Wydawca wcześniej zapowiadał już te plany, ale nie wiedzieliśmy, kiedy ma się to wydarzyć.

Dobrym momentem na ogłoszenie tej informacji byłby Gamescom 2022, który rozpoczyna się już w środę, 24 sierpnia. Opening Night Live szykuje dla nas wiele różnych atrakcji i prezentację ponad 30 różnych gier, w tym długo wyczekiwane Dead Island 2. Pomiędzy pokazy gameplayu mógłby wcisnąć się Ubisoft i ogłosić debiut swojej usługi na konsolach Microsoftu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft | Xbox | Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy