Wyciekł bardzo długi fragment rozgrywki z The Crew Motorfest od Ubisoftu

Branża gier wideo nie byłaby sobą, gdyby nie regularne potężne wycieki. Tym razem obszerny fragment rozgrywki z nadchodzącej gry The Crew Motorfest ukazał się w sieci. Jest na co czekać?

The Crew Motorfest może wyrządzić sporo zamieszania w gatunku wyścigówek

The Crew Motorfest to kolejna gra wyścigowa z uznanej serii The Crew. O produkcji i planach Ubisoftu odnośnie realizacji tego projektu usłyszeliśmy na początku bieżącego roku. Wówczas zadebiutował oficjalny zwiastun Motorfesta. Gra osadzona jest w otwartym świecie inspirowanym wyspą O’ahu, która znajduje się na Hawajach.

Chociaż producenci zadeklarowali, że tytuł pojawi się na rynku jeszcze w tym roku i zaliczy swój debiut na: pecetach, konsolach poprzedniej i najnowszej generacji, więcej szczegółów nie poznaliśmy. Jak to jednak bywa w branży gier, The Crew Motorfest stał się ofiarą potężnego wycieku.

Reklama

Do sieci trafił materiał wideo trwający aż ponad 120 minut. Szybko jednak za sprawą wydawców w ramach roszczeń praw autorskich - zniknął on z sieci. Graczom udało się zachować fragmenty z rozgrywki i film możecie obejrzeć pod tym adresem.

Chociaż nagranie pochodzi z PlayStation 5 i nie jest zbyt wysokiej jakości, dostajemy całkiem rozległą próbkę możliwości The Crew Motorfest. Faktycznie sporo opisów, które zdążyły pojawić się już w sieci i dotyczyły tego, jak ma wyglądać ta gra, pokrywają się z tym, co widzimy na ekranie, czyli kręte, górskie drogi, bujne lasy deszczowe i wulkaniczne ścieżki.

Teraz nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne ogłoszenia ze strony Ubisoftu. The Crew Motorfest może być jedną z najciekawszych gier wyścigowych, jaka pojawi się w najbliższych miesiącach na rynku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Crew Motorfest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama