Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

WWE 2K18 trafi na PC już w październiku

To pierwszy raz, jak sięga pamięć, że WWE trafi na PC i konsole tego samego dnia.

WWE, to seria gier sportowych, w których wcielamy się w zawodników wrestlingu. Gra oferuje ciekawą mechanikę walki, pozwalając graczom na wymyślne ciosy, rzuty oraz swego rodzaju finiszery. Jest to tytuł, który zna każdy fan cyfrowych bijatyk.

Reklama

2K Games ogłosiło, że nadchodzące WWE 2K18, zadebiutuje na komputerach osobistych w tym samym dniu, co na PlayStation i Xbox. Sprawia to, że WWE 2K18 jest pierwszą odsłoną serii, która wyjdzie na PC w tym samym dniu co na konsolach.

Poprzednie gry WWE od 2K Games trafiały na PC, jednak towarzyszyło temu spore opóźnienie, w porównianiu do debiutu na konsolach. WWE 2K15 zadebiutowało na komputerach osobistych w kwietniu 2015 roku, podczas gdy posiadacze konsoli, mogli zagrywać się w tytuł już od października 2014.

WWE 2K16 trafiło na PC w maju 2016 roku, a na konsole już w październiku 2015. Nie inaczej było z wersją 2K17, która zadebiutowała na konsolach w październiku 2016 roku, a pecetowcy musieli czekać na swoją wersję do lutego 2017.

Konsolowcy nadal mają możliwość grania w tytuł chwilę wcześniej. To za sprawą pre-ordera Deluxe Edition gry, który daje posiadaczom opcje na rozpoczęcie rozgrywki, z czterodniowym wyprzedzeniem. Oferta ta nie jest dostępna dla użytkowników komputerów osobistych.

Deluxe Ediiton zawiera przepustke sezonową, grywalną postać John Cena z ECW One Night Stand (2006) oraz Wrestlemania 26 (2010), Batiste i Roba Van Dam. Dodatkowo, pre-order WWE 2K18 zapewni graczom dwie Kurta Angle jako WWE "American Hero," oraz ECW "Wrestling Machine." WWE 2K18 zadebiutuje na rynku gier już 17 października.

Dowiedz się więcej na temat: WWE 2K18

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje